Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék újra megtetszeni...

Hogyan tudnék újra megtetszeni egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már összejöttem egyszer de szünetet tartottunk mert nem volt időnk semmire, ő is rendkívül sportos, edzései is vannak, meccsei stb.. és nekem is csak más sportágban.. és el is felejtettük ezt a szünetet mondtuk hogy hagyjuk inkább, és most hogy más suliban kötöttük ki, neki is több ideje van és nekem is.. csak van egy kis gond.. neki az egyik barátnőm bejön, de úgy tűnik én is bejövök neki.. mit tegyek hogy én tetsszek meg neki jobban? Bármi lehet, smink, ruha, viselkedés, ötletem sincs és nagyon szeretnék újra a sráccal együtt lenni.. :(

2013. márc. 2. 13:17
 1/3 Andii1 ***** válasza:

1. add önmagad

2. divatosan öltözködj.

3. beszélgess vele olyan dolgokról ,amiről ő is szivesen beszélget pl. sport.

2013. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BalaZS7 válasza:
eggyet értek az elsővel :) és még annyit h ha mersz és ugy érzed akkor beszélhess vagy célozgass a volt kapcsolatotokra:) sok sikert:)
2013. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi nektek :)
2013. jún. 11. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!