Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy fiúnak elálló...

Lányok! Ha egy fiúnak elálló a füle egy kicsit az zavaró?

Figyelt kérdés
Na szóval Elállóak a füleim és eléggé depressziós vagyok ez miatt.:/ Az lenne a kérdésem hogy elálló fülű fiúval járnának a lányok vagy nem?

2013. febr. 27. 12:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb gondod az életben! A páromnak is és a testvérének is elálló a füle. És? Kit érdekel? Nem az a lényeg! Valószínű azért élnek mind a ketten boldog párkapcsolatban...
2013. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nekem volt osztálytársam elállófülű (fiú). És gyönyörű barátnője van! Szóval szerintem igen járnának veled lányok. Van aki nem azt nézi hogy eláll e a füled vagy sem.
2013. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
hát max. olyan kis hobbit beütésed lehet de az nem gond
2013. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

kicsit áll el, vagy nagyon?

John Krasinskinak pl. jól áll :)

de ha szemből belelátni, akkor inkább növeszd rá a hajad...

2013. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Bocs, én F vagyok és már beszéltünk más topicban erről:) Nekem volt egy barátnőm, aki - mint kiderült - a füleimet szerette, és nem engem... Na ez nem esett valami jól. Szóval bohócot csinált belőlem.


Vannak, akik kifejezetten szeretik az elálló fülűeket, mások meg ki nem állhatják. Ez nyilván abból is ki fog derülni, hogy ki áll veled szóba. A lényeg, hogy meggyőződj arról, hogy TÉGED szeressen, ne csak valamelyik tulajdonságodat!


Egyébként attól is függ, mennyire áll el a füled. Ha a fejedtől max. 1,5 cm távolságra van a széle, az még belefér az átlagba, azon felül már elálló fülről beszélhetünk.

2013. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%
Imádom a füleket! Főleg az elállókat. Az exbarátom aki egyben a jelenlegi, és az első szerelmem is, elálló fülű, és én komolyan szeretem ha egy fiúnak eláll a füle. Mondjuk emiatt általában hülyének néznek, de ha egyszer olyan aranyos :D
2013. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: én meg már majdnem begolyóztam a depressziótól és a kisebbrendűségi érzéstől a füleim miatt. Minden lány kinevetett. Végül is megműttettem, és már nem elállók.
2013. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

az en baratomnak hatalmas fule van.


[link]


itt annyira nem latszik de gondoltam nem orulne neki ha kiraknek rola kepet :D:D


szoval en imadom a fulet nagyon aranyos. :D ha nem lenne ekkora a fule marnemis szeretnem! (vicc) :D

2013. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem az elálló füleket :) Nagyon édes :D
2013. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
...és mit szerettek az elálló füleken? A normál fül nem jó?
2013. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!