Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy nézek ki? Tetszik, vagy...

Hogy nézek ki? Tetszik, vagy nem ez a testalkat? Min és mennyit kellene változtatni?

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat kérek!


[link]


2013. márc. 3. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Átlagosan nézel ki.Ha valakinek megtetszel,a testeddel biztosan nem lesznek bajai:)

Mindazonáltal javasolnék némi sportot.

2013. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem vészes. pár kg plusz,de igyse mondanámhogy kövér vagy.nem kell diétáznod,csak keress valami sportot amit szeretsz,és űzd rendszeresen.csinosabb feszesebb formásabb leszel:)
2013. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem a hasadra tornázhatsz. bár ez elég idétlen póz
2013. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Fenékből adj le... Meg hasra eddz, utána like ;)
2013. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Combod kicsit vastag, és hasad lehetne feszesebb.
2013. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem így tetszel.
2013. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hmm nem rossz anyag :D! Szerintem így jó.
2013. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a legtöbb férfinak nem tetszik a lapos has,hanem az tetszik ami neked van, én nem értem miért pont ez tetszik nekik:D.:S
2013. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sportolok, remélem használni fog. 163 centi vagyok és 62 kg. Unokatestvérem azt mondja, nagyon kövér vagyok és teljesen kétségbe estem. Mert látom, hogy van rajtam plussz. De azért nem érzem magam dagadtnak... :(
2013. márc. 3. 18:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha vékony akarsz lenni, akkor azt mondom, hogy 10 kilót kellene fogynod. Ha arányos, akkor a hasadból kell leadnod és feszesítened. Mi a célod? Husis vagy, de nem vagy kövér.
2013. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!