Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan fiúval, aki tetszik nektek külsőre és belsőre is, csak kicsit mackósabb? Nekem ez a testalkat annyira nem tetszik, de ez az egyetlen "hátránya" a srácnak, dehát ezen lehet változtatni szerintem.

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 14:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

"Nekem ez a testalkat annyira nem tetszik, de ez az egyetlen "hátránya" a srácnak, dehát ezen lehet változtatni szerintem."


Az már régen rossz, ha megakarod őt változtatni...

2011. dec. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 tetro ***** válasza:
48%
szerintem azzal kezdeni egy kapcsolatot, hogy kicsit duci vagy fogyjál gyerünk Forest fogyjál, szerintem előre halálra van ítélve az egész
2011. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha akar, akkor változtat ezen, szerintem nem baj, ha egy kicsit meg akarja a nő változtatni a férfit vagy fordítva. Ez az ő érdeke is, hogy jobban nézzen ki, egészségesebben éljen, mozogjon. Szerintem ez még jobban összehozhat egy párt.

Nem is értem, hogy lehet úgy együtt lenni valakivel, hogy ha van ami zavar benne, azt lenyeled, nem akarod, hogy előnyére változzon.

2011. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 tetro ***** válasza:
jaja, szerintem annál jobban semmi nem hoz össze egy párt, mint mikor az egyik fél a kezdetektől tudja, hogy neki fogynia kellene, mert így nem tetszik. az ilyen frusztrációk acélossá kovácsolnak bármilyen kapcsolatot valóban :D
2011. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De mindenkitől azt hallom, h. nem annyira fontos a külső. És tudom, h. így is van, na persze azért fontos, de nem csak az a fontos. A fiú is tudja magáról, h. most felszedett pár kilót, ezt ő mondta, én nem mondtam neki, h. a vékonyabb fiúk tetszenek. És egyébként minden rendben van vele, már-már tökéletes. :)
2011. dec. 6. 14:18
 6/17 anonim ***** válasza:
Gyere össze vele. Tépd le a ruháit és csináld meg rendesen. Majd súgd a fülébe. te vagy a legjobb papamaci!
2011. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

a túlsúly egészségtelen, ráadásul a kövér gyerekből, fiatalból lesz később a durván elhízott felnőtt...


nem biztos, hogy olyan rossz ötlet, ha lefogy egy kicsit, ez nem egy olyan dolog, ami csak a nő érdeke, a férfi is jól járna vele

nem kell erőszakoskodni, tudja a srác is, hogy kövér, ezért fogynia kell

2011. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, és nem fogod azért b.aszogatni, hogy változzon, akkor nem gond. Nekem pl az elején egyáltalán nem tetszett, hogy a barátom elég vékony, mert nekem mindig az izmosabb fiúk tetszettek. Ő azt mondta nem zavarja, meg nem akar edzeni, elfogadtam, nem zavar. Ha mindenáron meg akarod változtatni, akkor nem érdemes belevágni.
2011. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azt mondod, hogy egy picit duci és ez téged zavar????

Ha őszinték lennének az érzéseid, akkor ezen nem akadnál fent.

Az én párom külsőleg teljesen az ellentéte annak ami nekem tetszik, de egyáltalán nem érdekelt mert beleszerettem ennek ellenére a személyisége miatt. Ha szeretsz valakit megszépül a szemedben, ha nem szépül meg akkor pedig nem szereted.

Helyedben inkább hagynám, hogy olyat találjon aki megbecsüli és szereti őt úgy ahogy van.

2011. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igazából még csak egyszer találkoztunk, előtte már leveleztünk. Nagyon szimpatikus, tényleg, ez az egy dolog van, ami feltűnt. Nem azt mondom, h. ez zavar, csak eddig a vékonyabb fiúkat jobban megnéztem mondjuk az utcán. De mivel csak egyszer találkoztunk, lehet, h. már másodjára nem is veszem észre ezt. Még azért azt nem mondom, h. egy alkalom után beleszerettem.
2011. dec. 6. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!