Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az gáz ha minden visszatükröző...

Az gáz ha minden visszatükröződő dologban, tükörben megnézem magam?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy például megyek az utcán, egy nagyobb kirakat, ami visszatükröződik és amíg elmegyek előtte végig nézem magam. Vagy mondjuk itthon mindig megnézem magam az össze tükörbe. (bocsi, ha rossz témába írtam)
2013. márc. 3. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz! Én is ezt csinálom. :)
2013. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig megnézem magam mindenben, amiben meg lehet..:D Sokszor érzem is, hogy biztosan nevetnek rajtam, de nem érdekel.. Szerintem nem gáz! Ez lányszokás..:)
2013. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül:$ :D a lehető legtöbb dologban megnézem magam:DD és #2. ez így van:D lányszokás:$
2013. márc. 3. 17:33
 4/12 anonim ***** válasza:

Ki is mondogatta? Tükröm tükröm mondd meg nékem, ki a legszebb a vidéken?

Szép vagy szép vagy szép királyné, de a hamupipőke 100x szebb náladnál.


Mellesleg dehogy baj ez, sőt, jó dolog.

2013. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg igenis gáz. mert ez azt jelenti, hogy folyamatosan magaddal vagy elfoglalva. normális, értelmes ember az utcán, menet közben nem azt figyeli, hogy hol nézheti meg magát. vagy önértékelési gondjaid vannak (tehát azon aggódsz, hogy biztos szarul nézel ki, jaj nem kenődött el a sminkem, stb), vagy simán imádod magad. otthon minek nézegeted magad? úgy se lát senki!
2013. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok suliban a tablókkal. A legjobb, hogyha sötét alapon vannak a képek, mert akkor mégjobban látom magam xD
2013. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

szerintem sem rossz dolog...:DD ez van, így kell elfogadni minket:D


#5 részben persze neked is igazad van, de nem keresem, hogy hol nézhetem meg magam, hanem ha egyszerűen ott egy dolog, amibe látom magam, belenézek. otthon meg mert egyszerűen jólesik:D

2013. márc. 4. 18:44
 8/12 anonim ***** válasza:
de miért esik jól? magadban gyönyörködsz? saját magad látványa nyugtatólag hat? minden alkalommal konstatálod, hogy hű de szép vagyok?
2013. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem teljesen. sokáig tartott, még el tudtam magam fogadni. Most, hogy sikerült szívesebben nézek tükörbe. És nem az van hogy "hűdeszépvagyok", hanem pl: jóérzéssel tölt el, hogy jól áll a hajam.
2013. márc. 4. 23:00
 10/12 anonim ***** válasza:
váhá! már ne is haragudj, de ez igen sekélyes gondolat... az tölt el jó érzéssel, hogy jól áll a hajad? hát te milyen érzelmi skálán mozogsz?
2013. márc. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!