Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az gáz ha minden visszatükröző...

Az gáz ha minden visszatükröződő dologban, tükörben megnézem magam?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy például megyek az utcán, egy nagyobb kirakat, ami visszatükröződik és amíg elmegyek előtte végig nézem magam. Vagy mondjuk itthon mindig megnézem magam az össze tükörbe. (bocsi, ha rossz témába írtam)
2013. márc. 3. 17:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok:

Már mi gond is van azzal, ha egy lánynak jól esik, ha jól áll a haja vagy szépen van sminkelve?

Minket igenis ez jó érzéssel tölt el. Jó látni, hogy szépek vagyunk. Ez csak annyit jelent, hogy adunk magunkra és fontos a külső, mert igenis az! Ebben nincs semmi probléma.. Ne beszéljünk itt már érzelmi sivárságról vagy miről.. Az gond, ha valaki nem mer tükörbe nézni.. Ott igenis gond van! De az, hogy valaki belenéz, hogy "nem kenődött el a sminkem, vagy nem áll szét a hajam?" nem gond! Csak odafigyel magára.. Utcán meg pláne.. Ha látja, hogy hülyén áll a haja, meg tudja igazítani, meg alapból az, hogy észreveszed magad benne, miért fordulnál el?

Nem értem, hogy ezzel mi a probléma.. Én megértem, hogy sokak pesszimisták, de ilyen alap dolgokban nem kéne hibát keresni. A lányok ilyenek! Szeretik nézni magukat a tükörben és nem pszichés vagy lelki vagy egoista okokból, hanem csak úgy. Tessék már ezt elfogadni!:)

(Lepontozhattok, a véleményem akkor sem fog megváltozni!;))

2013. márc. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
teljesen egyetértek a 2/utolsó válaszolóval! aki pedig előtte írt, én nem állok le vele "vitatkozni" ;)
2013. márc. 5. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!