Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A következő hónapban leszek...

A következő hónapban leszek 15 éves és 70A-s melltartót hordok. Nagyon zavar, hogy ilyen kis mellem van. Ugye még nőni fognak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok vékony, legalábbis én nem tartom magam annak. 52 kg és 155 cm magas vagyok. 12 éves koromban jött meg először a menstruációm, kb. 13 éves koromig folyamatosan nőtt a mellem, aztán abbahagyta, így kb. 2 éve szinte semmit se nőtt.

2013. márc. 3. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
még fog nőni:) de azért lelkileg készül j fel arra is, h lehet, h nem lesznek D-s melleid:D
2013. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem.
2013. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagy csodát ne várj!
2013. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

muci ez legyen a legnagyobb bajod az életben...

a mell 20 éves korig nő ahogy kimutatták nyugodj meg minden rendben genetikádtól is függ majd nő örülj h van legalább annyi amennyid van valakinek 20 év után még annyi sincs

16/l

2013. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, még nőhet. De lehet, hogy nem fog, nem tudjuk. Ha 70es melltartód van, akkor vékony vagy. Nekem 15 évesen kezdtek nőni, nem sokáig, most 21 vagyok és 75A-sat hordok. Én kifejezetten szeretem a kis cicijeimet, szerintem próbálj te is megbarátkozni a sajátjaiddal.
2013. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen is kb ekkorát hordok:D Én is reménykedtem régebben, hogy nő még, de nem nőtt. Nem olyan fontos ez, hidd el..
2013. márc. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fogadd el a melleid olyannak amilyenek, mert semmiben nem befolyásolja a szépséged!!! Csak az a lényeg, hogy természetes melleid vannak, akármekkorák is. De még évekig nőhetnek.
2013. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van akinek felnőtt korában is ekkora, szóval nem biztos.
2013. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez így teljesen arányos, inkább ezt kéne nézni, nem a számokat. 70 cm-es hát az vékony, 155 cm az alacsony... ehhez nagy mell igen csak aránytalan lenne, az pedig semmiképp nem szép.
2013. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én 3 cm vel vagyok magasabb tőled, 53, 5 kg vagyok. nekem is kb. ekkorák a melleim, szóval nagyon kicsik.


emiatt ne idegeskedj, akinek tetszel, szeretni fog ilyen mellekkel is. :)


22L

2013. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!