Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz, ha ennyire kicsi vagyok...

Gáz, ha ennyire kicsi vagyok vagy nem zavar sok embert? 19L

Figyelt kérdés

160 cm vagyok 19 évesen, ami szerintem nagyon rossz. Mármint nincs bajom azzal, ha valaki 160 cm, ne értsétek félre, csak engem zavar, hogy a nálam magasabb lányok ezzel cikiznek. Azt mondták, hogy simán nőhetek, csak sportoljak sokat meg nyújtsak meg egyek rendesen. Abból a szempontból örülök, hogy hosszú combom van és emiatt messziről egyáltalán nem tűnök 160 cm-nek, de azért engem nagyon zavar. A dédipapám nagyon magas volt, pontosan nem emlékszem mennyi, a dédimamám meg 180cm. Apai ágon is nagyon magasak voltak a dédiék, sőt még a papám is az volt, de a mamám kicsi volt,és a szüleim sem valami égi meszelők. Nem akartam volna nagyobb lenni 165-168 cm-nél, de szerintem a 160 cm-el nagyon kicsi vagyok. A fiúkat nem zavarja, de a lányok állandóan ezzel viccelődnek. Még a munkatársaim között sem találtam olyat, aki kisebb/egyforma lett volna velem. Szerintetek ez lehet hátrány ?

A válaszokat előre is köszi. :)



2013. febr. 23. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Én meg még 160 centi sem vagyok, csak 156-158 között valahogy. Ráadásul még csak azzal sem vígasztalhatom magam, hogy legalább a combjaim hosszúak, mert tacskólábaim vannak. Ez van.

Sok fiú kimondottan a pici lányokra bukik. És akármekkora sarkú cipőt felvehetsz, a magas lányokat pedig néha frusztrálja, ha nagyon magasak (itt is nagyon gyakran vannak kérdések erről, pl "175 centisen felvehetek magassarkút?").

Volt egy barátnőm, ő mindig azt mondta, hogy jóból keveset adnak - ő még nálam is apróbb volt.

Aki meg ezzel cikiz, az elég gáz. Pontosabban neked nem, mert azt jelenti, hogy ezen kívül nincs "fogás" rajtad.

2013. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ez nem baj. Engem nem zavar. Ez nem hátrány a szemembe.

2013. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

én 5centivel vagyok alacsonyabb nálad :)

szintén 19L

2013. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! :)

Igen, csak azért ilyenkor rosszul esik, amikor ilyenért cikizik az embert. De a "jóból keveset adnak" még hasznos lehet. :)

További szép napot/estét mindenkinek!

2013. febr. 23. 20:24
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem gáz, nem lehet mindenki magas. Én pl. 180 centi vagyok, de eddig három hozzád hasonló magasságú barátnőm is volt és teljesen jól érezték magukat ezzel a termettel :)
2013. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem ciki. Ez egy adottság, amin változtatni úgysem tudsz és szerintem egyáltalán nem hátrány, max annyiban, hogy mindenhez sámlira kell állnod, hogy elérd:) Én 180 centi vagyok, ami neked pl. óriási előnyöd velem szemben, hogy hordhatod a szebbnél szebb magassarkúkat és akkor sem leszel toronydaru úgy mint én.
2013. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 152 cm vagyok és teljesen jól érzem magam. Mindig magassarkú cipőt hordok, és megtehetem, mert még így sem vagyok egy felhőkarcoló. Barátaim néha törpinek szólítanak, de szerintem ez inkább aranyos, mintsem cikizés. :)
2013. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én 158 cm vagyok és még hosszú lábam sincs. :)


hát nem hiszem, hogy sokkal többre nőhetsz már igy 19 évesen, de megtörténhet.


szerintem nem lehet hátrány. a fiúknak nem az a lényeg, hogy milyen magas vagy.

2013. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

na, itt vagyok én a 175 cmmel :) nekem már bölcsis korom óta "nagyobbsági komplexusom" volt, úgy éreztem magam a kortársaim közt mint egy elefánt.

aztán idővel elvegyültem a tömegben :) örülök neki, h nem lettem magasabb. sztem ha egy lány alacsony és vékony, törékeny alkat, akkor sokkal vonzóbb a fiúk számára mint én, a debella :)

sokkal nagyobb szórásból tudsz válogatni. volt egy velem egymagas csajszi az osztályban, de szerencsétlennek mindig sikerült kifogni a 170cm magas fiúkat, kb sosem vett fel magassarkút. hidd el, ez sokkal frusztrálóbb mint az, ha alacsony vagy.


ami mondjuk nekem kellemetlen, hogy a főnököm, aki pasi, kb a vállamig ér. érzem rajta, h nem szívesen beszélget velem, mikor állunk, mert előtör a kisebbségi komplexusa.


na, egy szó mint száz, tojd le magasról azokat, aki a magasságoddal cikiznek, ez legyen a legnagyobb örömük az életben :P


ja, és hála az égnek, a párom 2m magas, tehát mellette egészen aprónak tűnök :) állati jó érzés :)

2013. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
teljesen átlagos női magasságod van.
2013. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!