Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl nagy a mellem. Mit csinálj...

Túl nagy a mellem. Mit csináljak, hogy kicsit kisebbnek tűnjön? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van rajtam egy kis túlsúly (nem olyan eget rengetően nagy, de azért van), fogyókúrázom is, de addig... 14 éves vagyok és nagyon zavar. Néha van, hogy piszkálnak is vele, és ez is kezd idegesíteni. mit tegyek? :(
2013. márc. 3. 21:01
 1/7 Andii1 ***** válasza:
33%
örülj neki és ha piszkálnak akkor legyél büszke, hogy neked legalább van mit bele raknod a melltartóba:D
2013. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is 14 éves vagyok, és elég nagyok a melleim. Mivel náluk ez családi vonás, nem nagyon tudok vele mit csinálni, de amúgy engem is zavar. Engem nem szoktak piszkálni, inkább mondják, hogy de jó nekem, meg ilyenek:)

Szerintem nem foglalkozz velük:)

2013. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akik piszkálnak, azoknak mondd azt, hogy Neked nagy a melled, de nekik az iq-juk nagyon kicsi ha ezért cikiznek!!!
2013. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kövér vagyok,te csúnya.Én lefogyok,és te?
2013. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Normális melltartó csodákra képes, megéri beruházni egy drágábba.
2013. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó melltartó, fogyás és sport-sport-sport. Mindenképpen kezdjél aktívan mozogni, egészségesebb leszel tőle és nagyon szép alakod lesz, mire kicsit idősebb leszel.
2013. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2013. márc. 17. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!