Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk lányok! Milyen férfi...

Fiúk lányok! Milyen férfi parfümöt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan kéne ami közkedvelt a lányoknál és azért férfias is.

Légyszi Pacot ne írjátok.:)Túl divat lett,ráadásul kis műb.zik körében.



2013. márc. 4. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
a Mexx szerintem nagyon jó, abból is a black. ebből van férfi és női változat is. és nem is olyan vészes az ára :)
2013. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is a Mexx-re szavazok, pure life vagy fresh man. Én nagyon szeretem az illatát.


23N

2013. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Népszerűek:

Bvlgari Aqva Pour Homme

Clinique Happy For Men

Versace Man Eau Fraiche

Azzaro Chrome


Amiket kedvelek még:

Davidoff Hot Water

DSQUARED² He Wood Ocean Wet Wood


És egy nagyágyú, ami vadállati, parfümériákban már nem forgalmazzák, de online vagy Bp-en az Ázsia centerben be lehet szerezni:

Yves Saint Laurent Kouros



Ha olcsóbb kategóriában nézelődnél, akkor ajánlom az Oriflamet, férfi illatot tudnak csinálni.

Architect, S8 Night, Signature Heritage, Platinum, Ascendant Pure, Giordani Man



De! a legjobb amit tehetsz ha beszabadulsz egy parfümériába és bőrön tesztelsz neked tetsző illatokat. Mindenkin máshogy mutat, inkább az egyedi illatodat találd meg és ne a divat után menj. Sok sikert!

2013. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bond. 399 ft a Rossman-ban :DDDD
2013. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mexxről csak jót hallottam idáig,a Davidoff hot waterre nagyon kíváncsi lennék,a coolwater igazi markáns férfias illat volt ami egyben elegáns is.

Oriflameseket annyira nem bírom.Némelyik túl egyforma.Borotválkozás utáni krémjeik viszont jók!

Igen,valami olyat akarok ami nem tucat.Kicsit kitűnni.

Jók a diesel meg társai,de engem kifejezetten zavarna ha a többi másik 20 férfinak ugyanolyan az illata.:)

Még ha be is jön a csajoknak(vagy tinilányoknak inkább?)

2013. márc. 5. 12:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk az is kérdés, hogy mennyit vagy hajlandó rászánni, mert én 10-15 ezret tudok elképzelni parfümre, de a 15 már akkor jöhet ha 100ml. Igaz, vannak amik ezen felül is tetszenek, azokat jobban meg kell gondolni és utána elvonó van, uyanis kicsit 'beteg' vagyok, mert amint megvan egy, azt nézem mi jöhet szóba legközelebb :)


Az oriflameket azért írtam, mert ők akcióban nagyon kedvező árúak és több hasonlít egy-egy nagy márka illatára. Árukhoz mérten szuperek. Barátomon tartósak is, még soha nem volt panasz.


Plusz az árkategória mellé azt is jó lenne tudni tudni milyen típusú illatokat kedvelsz. Én pl. magamon az orientális, erős, fűszeres illatokat kedvelem leginkább, persze nyáron jöhetnek a lágyabbak, de a tipikus női virágos, gyümölcsös illatok nem épp a kedvenceim. Nem állítom, hogy nincs, mert abból is tudnak azért jót csinálni, de az ütős, határozott illatokat találták ki nekem. A barátom meg pont az ellentét. Ő a lágyabb illatokat kedveli magán, meg fura, de én is rajta.

2013. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem oriflameből tényleg elég kevés van mai bejön.Szerintem a nőknek jobb parfümöket csinálnak.

Elég vegyes az ízlésem,tényleg szinte bármi jöhet kivéve ha az nagyon édes,mondjuk a diesel plus plus is édes de az még belefér.A markánsabb elegánsabb illatokat kedvelem,illetve keleties,fűszereseket is.

Ami igazán bejött az a Boss bottled.Csak gondoltam kipróbálok valami mást.

Olyan 17000. gondoltam elmegyek de az már tényleg nagyon a limiten van.És igen,akkor az már legyen 100ml-es.

2013. márc. 7. 15:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Nos akkor én esősorban Yves Saint Laurent és Guerlain háza táján nézelődnék, mindkét család tartós és az árát nagyon megérő parfümöket kreál. Calvin Klein is jó választás lehet, én személy szerint a női Obsession után a férfi párjára is kíváncsi lennék. Obsession for Men és Night for Men. Persze ha parfümériában akarod megvásárolni akkor ne is nézegesd őket, ott alaposan túl vannak árazva.
2013. márc. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Diesel Fuel for life isteni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. máj. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Attól függ milyen évszakra veszed. Mondjuk én ajánlanám az YSL-től az L'homme L'intenset. Az akár mikor használható az év összes napján :) igaz ára meg van neki nagyon. Olyan 35 000 de hozasd Angliábol Duty freeböl ott csak 17 000
2019. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!