Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani nekem interne...

Tudnátok mondani nekem internetes parfüm áruházakat, ahol eredeti termékeket árulnak?

Figyelt kérdés

Manapság már csak elmegyek a Douglas, Müller és a Marionnaud előtt...rettentően drágák. Vatera is halomra van utánzat, hamis, gagyi parfümökkel :(


Tudnátok megbízható webáruházakat, ahol eredeti parfümök kaphatóak olcsóbban, egészen olcsón? Nem ismerem őket! Köszönöm!



#parfüm #parfüméria #parfüm áruház #internetes parfüm #teszter parfüm
2013. márc. 6. 01:26
 1/3 Deviáns Zsírkréta válasza:

Eredeti parfümöt sajnos nem tudsz bagóért vásárolni, max ha lopott. Aki luxust akar fizesse meg...Ez sajnos már csak így működik.

[link]

Itt eredeti parfümöket kapsz.

Ui: Nem tudom valaki, hogy vásárolhat online parfümöt, hogy meg se szagolhatja a vásárlás előtt. Jobban jársz ha boltban veszel...

2013. márc. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

a douglas is tele van gagyival...van kb 5-6 jó illat, a többi szemét.


Ezért használok nieche parfümöket. nem drágább a Douglasnál, viszont a minőségkülönbséget zongorázni lehet.

2013. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem a parfümöket nem ismerem :D , hanem az internetes parfümériákat! Persze szaglászni, azért beszoktam menni és régebben gyűjtöttem egy két illatra, de már sokallom az árukat.... Azér érdekelne, ha valaki szokott venni interneten pl. parfum.hu vagy parfumhaz.eu ott tényleg eredeti esetleg teszter termékekkel találkozhatunk?
2013. márc. 7. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!