Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok akiknek vastagabb a...

Lányok akiknek vastagabb a szemöldöke, ti, hogyan szeditek vékonyabbra?

Figyelt kérdés
Kozmetikushoz nem szeretnék menni,magamnak szedem amúgy már régóta,de anyu szerint vastag és ne csak úgy szedjem,hogy elől,hanem,hogy formára..Azaz ne csak ritkitsan,és igazítsam,hanem szedjem ki vékony formára. Ti,azt,hogy csináljátok?
2013. márc. 6. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát pedig szerintem az a legbiztosabb, ha kozmetikushoz mész. Én is oda járok, szépen kiszedte, aztán már én szedtem, de már a kozmetikus előtte "megadta" a formát, így nem nekem kellett azzal bíbelődnöm, hogy egyforma legyen, meg ilyenek. És amúgy én úgy hallottam, hogy újra nagy divat a vastagabb szemöldök. Szóval- bár nem tudom, hogy neked milyen vastag- nem biztos, hogy nagyon le kéne vékonyítanod :)
2013. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól gondold meg,hogy kiszedeted-e.Láttál képeket mostani divathetekről?Nagyon divatos a vastag szemöldök..
2013. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát oké:D De nekem olyan csúnya, én sem vagyok megelégedve:)

Kicsit formázom majd, nem vékonyítom,de kiigazítom jobban:) Na és akkor hagyom így, nincs ezzel különösen baj, csak ha valaki közel áll,akkor vastagabb mint az átlagnak, távolról szép:)

2013. márc. 7. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!