Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen esetben 'igénytelen'?...

Ilyen esetben 'igénytelen'? Ha valakinek kócos, majdnem összeér a szemöldöke de még nem akarja szedni, és lány!?

Figyelt kérdés

16/L Tudja, hogy rossz, mert képet sem készít úgy magáról, és mindegyiken feltűnik neki, de majd csak pár év múlva akarja szedni.

Ilyen esetben nem ad magára? Én sem szoktam túlzottan kiszedni, de látványosan azért, hogy nem ér össze, és nem kócos.:). Szóval, simán van egy formája, nem mint egy kozmetikus által készített, de azért formás.

Vélemény?

Ha ilyet láttok mit gondoltok?



2012. dec. 6. 20:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem igen, igénytelen. Mi az, hogy még nem akarja kiszedni? Miért nem?
2012. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
(!) Ez a legnagyobb kérdőjel, de tényleg. Rátapintottál első a lényegre. Egy 16 éves nagylány, miért nem? Ha szexre már teljesen megérett. Fogalmam sincs. Úgy értem, hogy szexről szívesen beszél, meg a fiúkról, de ilyen téren nem ad magára. Ha valaki leszólja ez miatt, akkor az r*banc, de nem néz magába.
2012. dec. 6. 20:26
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ilyet láttok mit gondoltok?"

Azt, hogy az ő dolga.

2012. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
hát fura, hogy nem akarja, de az ő dolga. Végülis visszanő, kipróbálhatná. De ugye az ő szemöldöke, ő hordja, nem firtatnám.
2012. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy nem a külseje a legfontosabb neki. Lehet, hogy az anyja otthon összeveszne vele... Engem 14 évesen nagyon lecseszett az anyám, mert szőrtelenítettem a lábam :(
2012. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Igaz, teljes mértékben.

Köszi.

De nem mindenki így gondolkozik, és vannak szabadszájúak akik ezt kinyílvánítják. Csak utána ha megsértődik, és ler*bancoz másokat, nem tartom 'jogosnak'. Egy szemöldök kiszedése 5 perc nálam. Semmi fura minta, semmi, csak egyszerű ami nem ér össze,és van valami formája. Ami kellemes arcot sugároz.

2012. dec. 6. 20:30
 7/30 A kérdező kommentje:

16 éves nagylány.

-Fura, hogy posztert pl: fiúbandáról nem mer kirakni.

-Nem mer pingvines háttérképen kívül mást kirakni gépre sem. Néha karácsonyit, ha karácsony közeleg.

-Kicsit fura.

2012. dec. 6. 20:31
 8/30 anonim válasza:
100%

Frida Kahlo. Mit gondolsz róla? Fantasztikus festőnő volt, az ő szemöldöke még valamelyest össze is ért. Szándékosan hagyta így.


Ami engem illet, nekem is vastag a szemöldököm, bár azért nem állnak ki belőle össze-vissza a szőrszálak... Vagy hogy is mondjam. És természetes módon eléggé formás is. De ami természetesség van benne, azt meghagyom, mert kifejezi a karakteremet. Ahol "összeérne", ott mondjuk kiszedem, mert az zavarna.

2012. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Én szeretem Őt így is persze, csak fura. Kicsit befordult személyiség, senkihez egy kukkot sem szól, üldözési mániája van, mindenkit ler*bancoz aki nevet, mert biztos rajta nevet. Elege van az osztályból, mert a parasztok kiröhögik, mert rosszul csinál valamit-->Közben max egymással beszélgetnek, és nevetnek mert egyik a másiknak poént mondott.

Szóval kicsit nehéz leállítani.

2012. dec. 6. 20:33
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, talán nem szép dolog "kibeszélni" azt, akit állítólag kedvelsz. Az eredeti kérdésből egy sima Mónika kibeszélő show körvonalai mutatkoznak a hozzászólásaidban.
2012. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!