Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért tartják a ronda ribiket...

Miért tartják a ronda ribiket különbnek a suliban mint a többi ápolt rendes lány?

Figyelt kérdés

A legrondább fiús lányokat akiknek az esze a beszólásokon és mások megalázásán jár az eszük

Nem jobbak az ápolt okos lányok



2013. márc. 7. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De "jobbak az ápolt okos lányok". Te vagy aki tudja, hogy ki az okos, ki a ronda, ki a ribi? Azért jo, hogy nincs pallosjogod.
2013. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nincs még de a jövő hónapban szerzem meg :-)

csak azt kérdeztem miért tartják különbnek őket mikor csak hülyitik őket

a ribi nem személyes vélemény inkább egy kis reális gondolkodás

nem én gondolom egyedül így

2013. márc. 7. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De, a ribi igen is személyes vélemény. Lehet, hogy divatos manapság a közkedvelt lányokat leribancozni, ez nem változtat azon a tényen, hogy a ribanc eredete egy mítosz, és nincs közöd más szexuális viselkedéséhez. Ja, hogy a külseje alapján ribancozol másokat? Szerintem ez meg sokkal többet mond el rólad, mint azokról, akiknek te beszólsz. Szóval én nem ismerem, milyen csajokra vonatkozik a kérdésed, és lehet, hogy te "ápolt és okos" lány vagy, ettől függetlenül hányingerem van attól, ahogy másokat kritizálsz a kinézetük és népszerűségük miatt.
2013. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mert a "rendes" lányok ezt gondolják a többi emberől, gratulálok


16/F

2013. márc. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

sajnálom a ronda megfogalmazást csak dühös vok egy szar sulis eset miatt

nem úgy gondoltam

jól elvagyunk de kezdenek egyre hülyülni

mérgembe tettem fel a kérdést

sorry

csak ez a mások megalázása kezd elég szar lenni

2013. márc. 7. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:

a dolog rohadt egyszerű, kevés az önbizalmad, látod hogy ők jobbak nálad valamiben és még jobban is érzik magukat, boldogabbak, ez frusztrál téged(mert ők kaptak valamit amit te nem, és azt gondolod hogy sokkal kevésbé érdemlik meg mint te) és ideges leszel.

amúgy meg miért érdekelne téged hogy mások mit csinálnak, hogy érzik magukat??


16/F

2013. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bezzeg ha az én osztályomba járnának ezek az ápolt, okos, rendes lányok...


14/F

2013. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért azt elmondanám hogy attól még hogy a kérdező nem épp irodalmi stílusban tette fel a kérdést éppenséggel lehet igaza. Nem csak a hülye amerikai filmekben vannak ilyen esetek hogy a lányok megaláznak másokat az iskolákban hanem a való életben is. Mellesleg a stíluson túl, meg a kérdező oltásán túl észre kéne szerintem ezt venni, de nem ez a lényeg.
2013. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!