Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti milyen tetoválást vagy...

Ti milyen tetoválást vagy piercinget szeretnétek? Fiúk és lányok is írjanak, és kort is írjatok.

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Eddig van: labret, szemöldök, orr. Még szeretnék: snakebite

Tetoválásnak pedig ezeket szeretném majd ha lesz rá módom:

[link]

[link]

2013. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Már van jópár piercingem, de szeretnék még néhány surface és microdermal piercinget. (kulcscsont, csípő, csukló)

Intim piercinget is szeretnék, de nem döntöttem még el pontosan milyet. Egy rook piercingem is lesz hamarosan, csak még rá kell vegyem magam a megpróbáltatásokra (a hosszú gyógyulás miatt).


Tetoválást mostanában nem terveztem.


26/N

2013. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Röviden, tömören: egy erdő közepén vérfarkas eszik egy embert aki a földön van fekvő pozícióban a várfarkas mellette görnyed és mintha megvazarták volna visszanéz rád, a távolban ott egy kis tanya a fák közt :D


20F

2013. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

van már pár fül piercingem,és tervezek egy orr piercinget.

és egy tetoválást ami a nagypapámra emlékeztet majd. (az orr piercinget és a tetkót csak kb. 5 év múlva szeretném)


13/L

2013. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy hélix és egy mellbimbó piercingem van, szeretnék még egy tragus piercinget.

Tetoválásom egy cápa van a csípőmön, de akarok egy angol nyelvű dalból három szót a mellem alá, a bordára, egy Vegvísir szimbólumot az alkaromra és egy kicsi női jelet (tudod, a kis karika a kereszttel) a tarkómra, vagy a fülem mögé, esetleg a nyakamra.

21L

2013. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van egy hélixem és szeretnék köldököt, csak lejjebb kell menjen még a pockom :)))
2013. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs még semmi ilyesmim, ill cimpában van 3 lyuk, de azt nem nevezném piercingnek..szeretnék még egy helixet és forward helixet.
2013. márc. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 rorando válasza:
Én úgy 2 éve csináltattam egy kínai jelet a felső karomra és most megint tervezek egyet egy szép kínai sárkányt de most színeset.
2013. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
van egy köldök piercingem, egyik fülemben egy 5mm es tágesz, a másikban 3 fülbevaló és szeretnék 3 Forward Helix-et és csuklómra UV-s love feliratot :$$
2013. ápr. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
orr piercing meg tarkómon egy iránytű meg egy felírat és még szeretnék egyet a lábfejemre,csuklómra is meg nyelv piercinget :)
2013. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!