Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Westendbe piercingcsináltatás?...

Westendbe piercingcsináltatás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

köldök pct csináltatnék..három barátnőm ott csináltatva,meg voltak elégedve vele.

szerintetek?csináltassam meg ott? kedvesek,figyelnek a higéniára?:)



2013. márc. 8. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
az egyik lány itt gyakorin ott csináltatta és nekem kellett neki elmagyarázni hogy hogyan kezelje mert annyit mondtak neki össz-vissz hogy 1 hónap múlva cserélje csak a fülbevalót. és azt is írta, hogy nagyon bunkó volt a recepciós csaj.
2013. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem nagyon kedvesek voltak, semmi kifogásolni valót nem tudnék felhozni.
2013. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
menj hidasi petihez a fetish-be. ő megbízható, normális, igényes. a match-nál van a szalon, délután szoktak bent lenni
2013. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A westendi egy vágóhíd. Rám rámhozta a frászt életem első piercing-jénél a faszi, aztán viccet csinált belőle. Ferdén szúrta. Nem figyelmeztetett, hogy elsőnek nem a köldökpiercinggel kéne kezdeni, mert baromi szarul gyógyul. Másik tapasztalat szintén a westendben van, a Fetish, amit írtak előttem, az a srác már jóval szimpibb, de ő sem az hű de megnyugtatós típus. Minden esetre ő már rendesen elmagyarázott mindent utána, kétszer is.
2013. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Invictusban ajánlom Mártit. Ért is hozzá, kedves is, mindent elmagyaráz.:)
2013. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
több ismerősöm is panaszkodik, hogy a westendben készítetett piercingek ferdén vannak szúrva. nekem is ott rontották el a köldök piercingemet, én inkább máshol csináltatnám a helyedben...
2013. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Érdemes a facebookon is utána nézni, ott mindenki dícséri őket. Én is csináltattam már több piercinget náluk és egyikkel sem volt gond. Kedvesek, profik és mindig nyitva vannak, így ha bármi kérdés merül fel, fel lehet őket hívni bármikor.
2013. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
velem elég bunkó volt a piercer
2013. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!