Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg léteznek férfiak,...

Tényleg léteznek férfiak, akik vonzónak találják a duci lányokat?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha mondjuk lehetőséged lenne "választani" egy duci és egy vékony közt, melyik választanád?


Hogy konkretizáljam mit értek duci alatt, alább néhány link.


[link]


[link]


[link]


Nem éreznétek cikinek mondjuk a strandon kézenfogva sétálni?


Köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 9. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Nekem az már kövér, jobban szeretem ha egy lány vékonyabb de azért túlzásokba ne essen. De ha ilyenek jönnének be nem érezném kellemetlenül vele a strandon, mert akkor az tetszene. Na meg aki kövér az ruhában is az.
2013. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek mondjuk még nem olyan vészesek, el tudom képzelni, hogy valakinek tetszik, de szerintem a többség csak beletörődött, hogy duci barátnője van, szereti és bemeséli, hogy neki ez jön be. De nem hiszem, hogy nem tetszene neki jobban vékonyabban, csinosabban.

Én majdnem 80 kiló voltam, mikor összejöttünk a férjemmel, tudom, hogy tetszettem neki és szeretett és, de milliószor jobban tetszem neki, mióta lefogytam 65 kilóra. Most se vagyok gebe, van rajtam mit fogni, de kövér se.

2013. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én úgy vettem észre, hogy a kövér pasik a kövér nőket szeretik, bár szerintem azért mert nem kaphatnak meg egy vékonyat vagy egy sportosat.... így megpróbálják elhitetni magukkal, hogy nekik ez tetszik!
2013. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Persze hogy léteznek, jó magam is közéjük tartozom. :) Nem tudom elképzelni, mi ebben olyan furcsa? Miért érezném cikinek bárhol, bármilyen helyzetben is, ha nekem ez tetszik, számomra vonzó?
2013. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ők IS tetszenek, szóval nem tudok választani átlag és ducibb közt.
2013. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Duci és vékony között...

Hát ha a ducinak szebb az arca,akkor választanám.

2013. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!