Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legszebb szemszín?...

Melyik a legszebb szemszín? -sötétbarna -barna -zöld -kék -világos kék (rikító kék)

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 08:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
kék
2013. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Zöld és kék. A kék csak egy bizonyos személyen tetszik. És zöld szeme van egy másik emberkének aki fontos nekem. A zöld szem viszont mindenkin tetszik, de akkoris az övé a legszebb szempár! :)
2013. márc. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs "legszebb".

Mindegyik lehet szép a maga nemében, amellett sokat számít a szem formája is, az arc tónusa, esetleg a hajszín, ami kiemelheti a szem színét is.

2013. márc. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a zöld, de mind lehet szép.
2013. márc. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mind jó, de valahogy a kedvencem mégis a sötétbarna
2013. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
A sötétbarna:)
2013. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a barnák a kedvenceim, mindegy, hogy sötét, vagy világos.
2013. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Világos színek, főleg kék, zöld, szürke.
2013. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
(nekem zöld)
2013. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Sötétbarna
2013. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Hogy néz ki a legszebb csaj/leghelyesebb srác, akit valaha láttál?

Akár személyesen, akár itt gyakorin... De nem híresség.

Ez a legszebb arcú lány a világon, egyetértesz?

Egy szavazáson ez a lány nyert, kb egyetértek vele. És te?

Ez a 3 hajszin közül melyik a legszebb? ÉS melyik illene legjobban egy sötét szőke haju lánynak?

Mindhárom egyformán tetszik, de nem tudok dönteni, eddig sötétre szerettem volna, de most megtetszettet a kicsivel világosabbak is.

Sötétbarna hajam van, sötétszőkére festve és kicsit sötétebb színt szeretnék. Világosbarnát! Milyen hajfestéket vegyek?

Melyiktől lesz a legszebb színe? Befogja azt a részt is ahol le van nőve? (kb fél centit)




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!