Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Tóth Gabiról...

Mi a véleményetek Tóth Gabiról és a műmelleiről?

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 10. 23:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Mekkora hír az, hogy egy nőn nincs melltartó. ??? Harminc-negyven éve tíz nőből nyolc nem hordott melltartót, mégsem volt újságcikk mindenkiről. Még a strandon is, a nők egyharmadán nem volt felsőrész. Hogy ma milyen prűd korban élünk...
2013. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
kb annyira izgat, mint a csigahányás. Az elsőnek igaza van, fura világot élünk.
2013. márc. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Olyan mint valami lufiárus szörny.
2013. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
le van sz*rva
2013. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
A mellei szépek, épp csak ő maga ronda mint a bűn.
2013. márc. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén szólva, ahogy megnéztem a 2 képét, nem a melltartó nélküli mellei voltak az elsők között, amit észrevettem, inkább a rendkívül értelmes pofavágásai.

Ilyen keblei meg akárkinek lehet, aki fizet érte, szóval azt sem lehet mondani, hogy legalább természetes.

2013. márc. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Úristen, ezek a mellek pislognak!!! Nagyon bizarr.


Mintha valami lény lenne a mellkasán.

2013. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
mell jó, fej.... inkább ne firtassuk :)
2013. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
tóth gabi a mellműtét után sem lett szebb és még kövérebbnek is tűnik mivel nem arányos a mell nagysága a teste többi részéhez ez a mell nagyon gáz nekem is akkora mint neki volt és én is meg akarom műtettni de ekkora nem állna jól,ízléstelen virít,hogy mű
2013. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Semmi, ha ettől érzi magát vonzóbbnak és szexisebbnek, nőiesebbnek, akkor örülök neki, hogy megcsináltatta. Szerintem a régi melleivel jobban nézett ki, de hát nem az én kedvemért csináltatta meg, nyilván.

Az meg, hogy melltartó nélkül lépett fel... kit érdekel? Érdekesnek találom, hogy vehetsz melleket az újságosnál bármelyik férfimagazinban, az emberek mégis elítélnek, ha hordani mered őket.

2013. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!