Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Tóth Gabiról...

Mi a véleményetek Tóth Gabiról és a műmelleiről?

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 10. 23:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
2013. márc. 11. 20:16
 12/15 anonim ***** válasza:
40%
Még mindig Tóth Gabi melltartójánál vagy leragadva, kérdező-gyermek? Miért olyan fontos dolog ez neked?
2013. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem fontos, csak feltettem egy kérdést a témában. Eszembe se jutott volna, ha nem adja a ki a net minden nap ezeket a cikkeket.

[link]


Nekem itt sokkal jobban tetszett, sokkal nőiesebb volt, kisebb mellekkel is. Egész alakos képet nem találtam. A mostani nem is mell, hanem valami gumi labda. Pedig lehet szép szilikon melleket is csináltatni, de az övé nem az.

Nem hiszem, hogy őt annyira zavarták a kis mellei, mert akit zavar, nem mutatkozik melltartó nélkül,


[link]


hanem felvesz egy szivacsos melltartót, ezzel is növelve a mellméretet.

Szerintem egyébként beteg ez a Gabi, inkább pszichológus kéne neki, annyi féle stílusa volt, rövid haj, fiús kinézet, most szilikon mell, hosszú haj, nehogy valami nagyobb butaságot csináljon legközelebb, ez már nem játék, nem hajvágás, festés, ez már komoly beavatkozás, a mellműtét.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. márc. 11. 22:23
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, de most mit várjunk tőle? Azt az egész ország tudja, már az a része, aki szeretette volna tudni, hogy a Tóth lányok Tapolcán nem éppen a szellemi képességeikről voltak híresek. Ne szépítsük, két műveletlen iskolakerülő gyerekről van szó. Feltehetően az a család, amelyik ezt tűrte, szintén nem áll a szellemi dobogó csúcsán. Ehhez képest országos hírű énekesek lettek, Gabi meg még egy jóalakú nő is, igaz, a tetovált prosztók imigzsét választotta inkább. De már ennél többet ne kérjünk számon rajtuk.
2013. márc. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
Iszonyatosan beindít engem mint nő. Ha tehetném minden nap örömet okoznék neki.. :)
2020. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!