Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modell divasuli éri meg...

Modell divasuli éri meg jobban vagy a közgazdasági?

Figyelt kérdés
7 osztályos vagyok és már kezdek gondolkodni hogy hol folytatnám a tanulást szerintem jó lennék modellnek vagyis az arcom és az alakom megvan hozzá és a divatot is szeretem:) de nem tudom hogy most az legyek ami szeretnék vagy csak azért válasszam a közgazdasági sulit mert sok pénzt keresnék? végülis az érdekelne hogy mennyit keres egy közgazdász és egy moddel?
2013. márc. 11. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
modellként csak pár évig dolgozhatsz,nyilván később "át kell adnod" a helyedet a fiatalabbaknak,meg szerintem csak a befutott modellek keresnek jól,én közgazdaságtant tanulok,de nem ezen a pályán fogok elhelyezkedni,ha sikerül jó eredményeket elérned és elmész még közgazdaságtan téren továbbtanulni könnyen szerezhetsz jól fizető állást
2013. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Közgazdasági!
2013. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Közgáz. De ha tényleg van hozzá kedvet és tehetséged, a suli mellett akár modellkedhetsz is. Így legalább a fősulira, egyetemre való pénzt is megkeresheted.
2013. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

menj modellnek!

ennyi ésszel a közgáz nem neked való

2013. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Haha mert majd biztos felvesznek ennyi ésszel a közgazdasági suliba... Igy első ránézésre modellnek se lennél jó olyan kis butus vagy, gondolom 165 cm-es kis hordó vagy:) milyen a tanulmányi átlagod?
2013. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lehet buta vagyok nem kérdeztem..egyébként 170cm vagyok és 48kg és miért lennék hordó?
2013. márc. 13. 14:59
 7/8 A kérdező kommentje:
és 4 tanuló vagyok
2013. márc. 13. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak négyes? És még csak általánosba jársz... nem túl biztató!


Most komolyan. Felesleges csak azért közgázra menned, mert "sok pénzt akarsz keresni".


Ha szereted a matekot, nagyon jó is vagy benne, illetve a történelem se a legutáltabb tárgyad...


Közgázon rengeteget kell tanulni. A "számolós", logikai tárgyakon kívül rengeteg "magolós" tantárgy is lesz. Gazdaságtörténet példának okáért...


Ha ez nem fekszik neked, csak szenvedés lesz az egész. És egyébként is csak az keres jól vele, aki jó benne.

S ehhez természetesen nem elég a közgáz szakközép, kell belőle az egyetem is (és az azoknak se megy könnyen, akik nemcsak általánosban, de középsuliban is "ötösök" voltak.).

2013. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!