Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fekete hajam van. Van rajta...

Fekete hajam van. Van rajta szőke lenövés, és egyéb szőke foltok itt ott. Szőke szeretnék lenni. Kiszőkítik így a fodrászok, vagy először befestik az egészet feketére?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugyan minek festenék be feketére ha szőke akarsz lenni?

Leszívatják, vörös leszel, aztán befestik... ami általában még nem lesz szőke, inkább vöröses foltos valami, mivel a feketétől nem lehet ilyen egyszerűen megszabadulni.

2013. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ezért gondoltam, hogy majd egyenletesen szívja le. Nem értek hozzá, szóval lehet, hogy hülyeség. Tudom, hogy sok időbe teli, míg szőke lesz, de én már egy foltos narancssárgával is megelégednék.
2013. márc. 13. 14:45
 3/9 anonim ***** válasza:
colour b4 et használj, nem roncsolja a hajat és nagyon jó színe lett nekem..
2013. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyszer már befürödtem a Garnier szőkítővel. Sehol nem szívta le, csak a tetején, ezért szeretnék most profikhoz fordulni inkább. Nagyon hosszú hajam van, házilag semmiképp nem tudnám megoldani.
2013. márc. 13. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is pont most szőkültem ki feketéből, a harmadik festésnél járok, kicsit még mindig foltos de már vállalható. Nem kell feketére festeni, leszőkítik, de kell neki pár festés mire egyenletes színű lesz. Az én hajam vége most rezes vöröses szőke, a töve teljesen ezüst, a legfrissebb lenövésem pedig arany. :) Érdekes, de mindenkinek azt mondom hogy direkt ilyen. :D
2013. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Milyen lett neked a legelső szőkítésnél? Vigyek sapkát? :) Hazaengednek a fodrászok foltos fejjel? Mennyibe kerül kb egy alkalom, mert azért nincsenek rá 20ezereim. :(
2013. márc. 13. 15:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Elsőre nekem rézvörös lett, nem szőkít a fodrász annál többet mint amit még nagyjából egységesre tud festeni. Lehet hogy világosbarna lesz elsőre, de sokkal jobban jársz azzal is, mintha leégne a hajad vagy ronda lenne. Az én fodrászom anyagáron dolgozik nekem mert barátok vagyunk, fogalmam sincs sajnos hogy rendes fodrászatban mennyibe kerül, de szerintem 10 ezer körül lehet, semmiképp sem 20.
2013. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát de ha vissza kell menni további szőkítése, az már többször 10. :) Köszi a választ, szombaton kiderül. :D A mostaninál minden jobb.
2013. márc. 13. 15:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy mennyire régen fested feketére, mikor festetted utoljára, stb, de mindenképpen többször kell visszamenned vele. Nem olcsó mulatság sajnos.
2013. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!