Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az szép vagy már...

Szerintetek az szép vagy már abnormális? (Képek)

Figyelt kérdés

Szerintetek ezek a lábak szépek? Vagy inkább abnormálisan vékonyak? Tetszenek vagy sem?

A normális válaszokat előre is köszönöm.

Korotokat és nemeteket írjátok ki, legyetek szívesesek.

19/l

[link]

[link]

[link]



2013. márc. 14. 17:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is nagyon vekony vagy, meg radferne jopar kilo, a harmadiik kep tenyleg ilyeszto!

18/L

2013. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
emberek ezen a képen nem a kérdező vagy, miért úgy ír mindenki? :D csak egyszerűen a link nevére kell nézni.
2013. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%

Az első nekem tetszik. A többin látszik a has is, már túl vékony szerintem. Ha egy kis izom menne rá, meg enne rendszeresen, szerintem nagyon szép lenne.:)

De ez akkor is sokkal szebb, mintha valaki túlsúlyos... Ez nem az a betegesen vékony.


18/L

2013. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nem tetszik, szerintem elég vékony.

3-asnak üzenem, hogy nincs olyan egészséges nő, akinek ne érne össze a combja (kivéve ha széles csípője van, mert akkor előfordulhat, hogy tényleg nem ér össze)

2013. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
52%
nagyon nem tetszik
2013. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
43%

a képekre nézve nekem valami afrikai éhező kisfiú jut eszembe, nem egy nő. ez a gond. egy egészséges nő nem így néz ki.

19f

2013. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
56%

lepontozhattok, ettől ez még biológiai tény marad.

#14

2013. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen lábaim vannak:) eleinte nem szerettem, meg mindenki beszólogatott, próbáltam hízni de nem tudtam. kezdtem elfogadni magam, magabiztosabban jártam, felvettem "merészebb"(nem túl kihívó) ruhákat is. azóta nagyon sok dicséretet kaptam. fogadd el magad, sportolj, élj pozitívan! :):)175 cm 55 kg, 25N
2013. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

szerintem szép! én is így nézek ki, nagyon vékony vagyok, de mégis formás. most, 19 éves koromra jutottam el odáig, hogy nem szégyellem magam a lábaim miatt és fel merek venni rövidebb szoknyát és nadrágot. nagyon sokáig gátlásos voltam a lábaim miatt, mert sokan csúfoltak az alkatom miatt, én pedig évekig hízókúráztam, de soha sem sikerült felszednem 1 kilót sem. és azt azért hozzátenném, hogy egyébként is rengeteget eszem, de semmi nem látszik rajtam. az emberek hajlamosak az ilyen alkatot azonnal az anorexiához meg egyéb testképzavaros betegségekhez kötni, meg azt modani, hogy ez nem egészséges.. hát itt vagyok én a 48 kilómmal, teljesen egészségesen és egyszerűen ilyen az alkatom!

persze más az, ha neked ez a cél, így szeretnél kinézni, vagy ha hasonlóan nézel ki és kíváncsi voltál a véleményekre. ha így szeretnél kinézni, akkor azt mondom, hogy ne ez legyen a cél, ennél vastagabban is lehetsz szép! viszont ha ilyen vagy, akkor pedig azt mondom, hogy ne foglalkozz a negatív kritikákkal és érezd jól magad úgy ahogy vagy!

2013. márc. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
65%
Érdekes, hogy a nőknek inkább tetszik, mint a férfiaknak :D
2013. márc. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!