Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A parfümöknél van valamilyen...

A parfümöknél van valamilyen korhatár? 18L

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok rá. Most kaptam egy D&G parfümöt ( [link] ), de valahogy idősebbnek érzem az illatát, mint amilyen én vagyok. Most nem tudom, hogy ezt beképzeltem csak, vagy tényleg így van. Egyébként tetszik ez az illat. :)

2013. márc. 14. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

azért van ez, mert már érezted ezt az illatot valami idősebb emberem.

hiába hogy emlékszelrá hogy kin és mikor, a memóriában ott maradt.

2013. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg van!

Egy Chanel nr 5 nyilván nem illik egy tini lányhoz, ahogy egy Katy Perry se illik egy 50es nőhöz.

A Dolce szerintem olyan 23-30 közöttt passzol a legjobban, de persze hasnzálhatod, senki se fog megszólni érte. Csak mondom, hogy nem beszélsz hülyeséget, ugyanúgy érződik ez is, mint az, hogy férfi vagy női egy parfüm, csak mondjuk kifinomult orr és izlés kell hozzá.

2013. márc. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17-22 között mit ajánlotok?
2013. márc. 15. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:
van. Attól függ, milyen személyiségű vagy, legtöbb lány ebben a korban inkább citrusos vagy sportos vagy cukros parfümöket használ.
2013. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!