Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mai szépnek...

Mit gondoltok a mai szépnek mondott nőkről?

Figyelt kérdés
Vagyis,hogy az a szép akinek póthaja van, egy kiló vakolat az arcán,20centis műkörme.Nem vagyok vissza maradott,de szerintem a régi szépség ideálok szásszor jobb nők voltak.Pl Vivien Leigh, Romy Schneider stb és akkor még nem volt póthaj,drága kozmetikum plasztikai sebészet sorolhatnám még.......
2009. szept. 15. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

én egyetértek. de nincs mit tenni, lázadozni nemérdemes.

engem az nyugtat, h én egyáltalán nemnézek ki a mai kor szépségének (hála égnek) de ígyis sok pasi van körülöttem, sosem volt ebből problémám h nincs pasi, nincs választék:D

2009. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék lázadni:D Csak szerintem nevetséges,hogy manapság a szomszéd mariska is szex bomba,mert lefényképezik aztán retusálnak rajta és íme megszületett a csoda.
2009. szept. 15. 14:58
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Akkor mi van?

Mindenkinek más jön be. Amúgy meg nem ez mai kor szépség ideálja. Mindenhol azt hangoztatják, hogy nem divat a póthaj, műköröm, szoli stb.. Akkor meg miért lenne ez? Szerintem a normális pasiknak ez nem jön be. :) Úgyhogy ne foglalkozz ezzel. Ők így érzik jól magukat te pedig gondolom a saját stílusoddal.

Nem értem miért baj az ha a szomszéd Mariskát lefotózzák XD

(amúgy ilyen kérdéseket mindig az irigy lányok tesznek fel, ezzel nem azt mondom, hogy te is az vagy, mert rájuk aztán tényleg nem kell, akin minden mű :D de érted mire gondoltam szerintem )

2009. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

nekemis van póthajam,rádásul platinaszőke,énis sminkelek(alapozó,szempillaspirál,szemhéjpúder,szájfény,néha pirosító),járok szoliba mer szebb a barna bőr mint a fehér(szerintem..),műkörmöm nincs mert a saját körmöm erős,hosszú,nincs elszíneződve,amikor kifestem olyan mintha műköröm lenne szal nincsrá szükségem.nem melegítőbe járok,hanem AKÁR minibe,rövidnaciba,spagettipántosba..nem vagyok a koromból kifolyólag plasztikáztatva,demajd pár év múlva,ha 18leszek megcsináltatom a melleim.és nemérzem magam csúnyának,vagy kevesebbnek mint azok a lányok akiken minden természetes,nem sminkelnek vagycsak nagyonkicsit,és nem figyelnek különösen az öltözködésükre vagy egyszerűen igénytelenek vagy átlagosak.

én nemértem MIÉRT ZAVAR TÉGED,HOGY MÁS HOGY NÉZ KI?VAGYHOGY MI A 21.SZÁZAD IDEÁLJA?

1.nagyon unatkozol és nincsjobb dolgod mint az ablakba ülni és nézni hogy ki után fordulnak meg az utcán.

2.szintén nagyon unatkozol és egésznap a tvt nézed ,hogy kiket mutatnak benne.

3.irigy vagy.


én elfogadom a rockereket akik feketébe élik le az életük lényegét,elfogadom azokat akik igénytelenek,és elfogadom a k*rvákat.

semmi közöm ahhoz h ki hogy él,ahogy nekedsincs.független attól,hogy megvan a véleményem a rockerekről,az igénytelenekről,a k*rvákról stb.max ha valaki nagyondurva megbeszéljük a barátőimmel,vagy aki épp velem van,hogy hogy nézett ez ki,de nemítélem el őket,mert hát nekik ez tetszik,hát az ő életük ők döntik el mit kezdenek magukkal.


elkéne érned ciccám azt a szintet,hogy eltudd fogadni hogy mindenki más,és mindenki úgy él ahogy akar.;)


visszatérve a "szépnő" fogalomra,nemcsak a plázacicák szépek.akik természetesen szépek ugyanugy megnézik őket mint az olyan plázacicákat mint én.aki meg se sminkkel se sminknékül nemszép,annak nehezebb a pasizás,de benne is megfogják találni ami érték benne,és lehet hogy ő amilyen belül,az a barátnői szemébe a "belső ideál,"lehet hogy a barátnői róla vesznek példát,az ő viselkedéséről.mindenkibe van értél,még akkoris ha ez sokmindenkin kívűlről nemis látszik:DD


lepontozhatsz de ez akkoris ígymarad;)

2009. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

15:36-os, sztem nemegészen értetted meg a kérdés lényegét.

itt nemarról van most szó h hogyan néz ki, és miért úgynézki valaki, ahogyan te, ez ittmost senkit nem érdekel.

a kérdés sztem arra vonatkozott, hogy miért változott ekkorát, és miért szebbek ezek a nők, mint a régiek, és milyen hatás miatt fordult ekkorát a kocka?

éshogy miért nem az a szép, aki a saját természetéből adódóan szép, mindnenemű beavatkozás nélkül.

2009. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

15:36

nem érted a kérdést! Amíg pedig nem érted addig ne írj ökörségeket nem irigy vagyok miért lennék? Egy szóval sem írtam ilyent.

2009. szept. 15. 16:28
 7/11 A kérdező kommentje:

Ja és miért az irigy lányok tennének fel ilyen kérdéseket:D

Örülök neki,hogy így is szépnek tartanak mármint természetesen:) Sminkelni szoktam egy szóval nem írtam,hogy nem.Kedves 15:36 os ha pedig te csak ezekkel tudsz kitünni a sorból akkor sajnállak. Minden jót!

2009. szept. 15. 16:42
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
deértettem a kérdést,csak azt nem h ez miért baj a kérdezőnek.
2009. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

nemhiszem h értetted a kérdést (biztos a platina póthaj teszi) mert kisregényt írtál arról h te hogyan nézel ki, és milyen vagy:D)

és a kérdezőt sem az érdekli, h ez miért baj :)

őt az érdekli h ki mit gondol róluk?:D csak temár rögtön úgy indítottál h te ilyen vagy, és nemérted miért baj h te ilyen vagy? senki nemmondta h baj.

2009. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Úgy látom csak a 17:06-os értette a kérdést mindegy:D

Miért lenne baj? Egyszóval nem írtam ilyent,viszont drága platina szőke azt sem kérdeztem,hogy te hogy nézel ki,de ha te így érzed jól magad a bőrödben akkor semmi kifogásom ellene,senkit nem akartam leszólni vagy megbántani. Az,hogy te nem értetted a kérdést és egyből letámadtál az nem az én problémám.

2009. szept. 15. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!