Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Genetikailag eléggé vékony...

Genetikailag eléggé vékony vagyok. Hogyan tudnék ettől függetlenül hízni?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok, 40-41 kg és 14 éves lány.


Így számokról talán jónak tűnik, de nem látszik rajtam semmi husi... :(


2013. márc. 17. 02:49
 1/8 A kérdező kommentje:

Egy kis lefelejtett info: van, amikor egész nap alig eszek valamit, de ha rám jön, akkor egész nap ennék.


Nagyon rendszertelenül eszek egyébként.

Csak az étel mennyisége és minősége számít, vagy az is szerepet játszik, hogy rendszeresen/rendszertelenül eszek?

2013. márc. 17. 02:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tény elég vékony vagy, de ilyen korban sokan vannak ezzel így. Nem kell híznod, úgyis fogsz még a későbbiekben ezzel eleget bajlódni. Jó vagy úgy ahogy vagy.
2013. márc. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább kezdj el sportolni, még csak 14 éves vagy, hidd el, alapvetően meghatározza az alkatodat, ha ilyen korban sportolsz. Lesz rajtad egy kis izom, jól fogsz kinézni :) Ússzál, kosarazz, tornázz, akármi.
2013. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Minden nap szoktam itthon tornagyakorlatokat végezni rendszeresen, lovagolni is járok, + gördeszkázok, nyáron pedig ismét elkezdek futni reggelente, ha jó idő lesz.


Köszönöm! :)

2013. márc. 17. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hasonló helyzetben vagyok én is,175cm, 50 kg. sokat bajlódtam az alakommal. a lényeg, hogy rendszeresen egyél. főleg húsos,kalórigazdag kajákat. reggel és este kicsit többet, mint délben. emellett sokat sportolj, nehogy átess a ló túloldalára,azzal izmosodsz is. drukkolok:) 14L
2013. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. márc. 17. 23:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia :) Én is így vagyok ezzel. 14 éves vagyok, lány, és a 171 cm-es magasságomhoz összesen 48 kiló jön... Most valószínű hogy elkezdek az apukámmal kondizni járni, hogy izmosodjak :D Próbáltam már táncot, atlétikát is, de hamar feladtam... Emellett 2 hetente lovagolni járok (ennyit tudunk megengedni magunknak :// ) Szóval szerintem te is mehetsz valaki felnőtt rokonnal kondizni :D
2013. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia. En 17 eves vagyok, 167 cm korul, es 43 kg. A szuleim kb. 25 eves korukig hasonloan sovanyak voltak, megis ki vannak akadva az en kulsomon. Az orvosok szerint semmi bajom, es rendszeresen eszem, nem is keveset... Ha genetikailag vagy sovany, sajna nem sok mindent tudsz tenni ellene. Taplalkozz egeszsegesen, es ne felejts el sportolni sem. Fontos, hogy ne elegedetlenkedj a kulsod miatt, gondolj arra, hogy te mindent megtettel az ugy erdekeben ;)
2013. máj. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!