Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Beképzelt vagyok, ha szépnek...

Beképzelt vagyok, ha szépnek tartom magam?

Figyelt kérdés

Hogy őszinte legyek, én szépnek tartom, a külsőmet illetően van önbizalmam és magabiztosságom.

Sokszor úgy érzem, a külsőm miatt le tudok venni másokat, akár teljesen idegeneket is a lábukról. Bárhová megyek, mindenhol mosolyognak rám, észreveszem a figyelő tekinteteket, hogy mindenhol kedvesek velem stb.

Az már beképzeltségnek számít, ha önmagamnak bevallom, szépnek tartom magam, és elégedett vagyok az arcommal, a testemmel?

És másoktól is kaptam ilyesfajta visszajelzést.


L


2013. márc. 18. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem vagy beképzelt :) csak meg vagy elégedve a külsőddel.
2013. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem beképzeltség, csak egészséges önbizalom. :)
2013. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy beképzelt, de azért másoknak ne nagyon mondogasd, mert akkor azt hiszik, az vagy.


Egyébként én is hasonlóan érzek, bár én inkább azt mondom magamra, hogy jó géneket örököltem, aranyos arcom van és jól ki tudom emelni sminkkel az előnyös részeket rajta. (tévedés ne essék, nekem is vannak hibáim..)

2013. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem beképzeltség. De az emberek ritkán képesek elfogadni, szóval az a tuti, ha ezt nem hangoztatod.
2013. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen lennék a helyedben, de én utálom magam:D. Amíg nem vered a melled lépten-nyomon, addig nem vagy beképzelt, nem szükséges álszerénynek lenni, én azt mondom:P
2013. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
U.i.: tükörben én is szépnek látom magam, de képeken meg nem. Ezért is nem szeretem magam. De jobb napjaimon egyenesen gyönyörűnek látom az arcom, kár hogy csak 10 percig ha kitart ez..:D
2013. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg az vagy, akkor nem. De ha nem, akkor még tarthatod magad szépnek.
2013. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van. nem tudom miért ,hogy a tükörben elégedett vagyok az arcommal , de a legtöbb képen annyira nem. Miért van ez?
2013. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!