Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az lehetséges hogy amiatt...

Az lehetséges hogy amiatt mert elég negatív a felfogásom mostanába ezért nem látom szépnek magam és mindennel bajom van magamon közbe mások szerint jól nézek ki és csak én nem látom szépnek magam?

Figyelt kérdés
Van még valaki így? Hogy tudnék ezen változtatni? Utálom hogy már annyira arr amenyjek hogy tökéletesen nézzek ki de sose sikerül mert magamnak nem tetszek sose..

2013. febr. 17. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanígy van velem is..hiába csinálom meg a hajam,sminkelem ki magam,öltözök ki..abban a pillanatban éppen tetszem magamnak,de ha elmegyek valahová pl iskolába..egy-két óra múlva ez az érzés úgy ahogy jött el is illan..tartok attól mit gondolnak az emberek rólam,habár ettől nem szabadna,hisz mindegy ki mit gondol,annak a véleménye a legfontosabb,aki számít neked,és ha ők úgy gondolják jól nézel ki,annak el is hiheted,bár én sem tudom ezt elhinni..néha néha olyan nyomorultnak,csúnyának,és kövérnek érzem magam..miközben valahol tudom,hogy ez nem így van..:(

Próbálom magam másokhoz hasonlítani,hogy nekik milyen jó,semmi baj a külsejükkel,milyen szépek és csinosak..de ha belegondolok nem érdemes irigykedni ezért..hiszen lehet náluk nem a külső,hanem a belső a bajos!!! 18/L

2013. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Erezd jol magad a borodben legyel mindig vidam orulj annak h elsz es jobban fogod erezni magad es szebnek tudod nekem is mindig mondjak h vekony vagyok van aki szerint szeo vagyok van aki szerint atlagos de ahogy el kezdunk a masik velemenyere figyelni el felejtunk onmagunk lenni
2015. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!