Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elfogadjam...

Mit tegyek, hogy elfogadjam magam? Nagyobb legyen az önbizalmam? Vékonyságom miatt utálom a testemet. 75/60/83 a méreteim.170cm 47kg. inkább 70/A-s melltartót hordok 22/L

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy egy gyerektestbe vagyok zárva. Mióta tudomásul vettem (kb 16 éves koromtól) hogy nagyon vékony vagyok, nem bírok vele megbékélni. Sok mindent kipróbáltam már (béres csepptől kezdve, kondi és tömegnövelés) de semmi sem segített. Suliban nagyon sokat csúfoltak (elöl deszka, hátul léc, csonti. Mikor vkivel megismerkedem egyből azzal kezdi, hogy Úristen milyen vékony vagy. Rendesen eszem, sportolok is (hobby szinten). Tudom, hogy már nem tudok változtatni a testalkatomon. Egyszerűen képtelen vagyok akár 2-3 kg-t is hízni.


Az a baj h minden nap megkapom a nem túl kedves jelzőket a vékonyságomra. Párkapcsolatot nem is merek elkezdeni amíg kicsit meg nem békélek magammal.



2013. márc. 21. 00:05
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

ez nem rólam készült, de teljesen ugyanilyen pici mellem van, mint itt az baloldali képen.


[link]

2013. márc. 21. 00:10
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

pedig ez még nem a világ vége. sokan szeretik a vékony lányokat. hozzáállás kérdése az egész.

én is egyébként arányaiban olyan vékony vagyok mint te, de b-s melltartót hordok:)

rájöttem, hogy a legtöbb negatív jelző a testesebbektől jön, akik fogynának, de inkább a zabálást választják.

tehát leginkább irigység.

rengetegen élnek úgy, hogy bűntudattal esznek, és folyamatosan figyelniük kell, hogy hogyan étkezzenek, nehogy jobban elhízzanak.

érezd magad szerencsésnek, hogy nem kell mindig azzal törödnöd hogy mit eszel, és mennyit mozogsz. és ha nem lehet változtatni, akkor minek mérgelődni, hidd el mások örülnének ha lehetnének ilyen vékonyak.:)

2013. márc. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ez a mell nem is kicsi, tök normális. akár semekkora melled is lehetne, az is tökéletes (70AAA)
2013. márc. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
Tényleg vékony vagy a magasságodhoz képest(de nem bántásból mondom!)Ha kicsit nagyobb lenne a melled, nem lenne annyira feltűnő, nem lennél nagyon kislányos. Nekem is nulla mellem volt, tán még a tiédnél is kisebb. Én megnagyobbítottam. Sajnos vannak olyan dolgok, amin másképp nem lehet változtatni. Nem bántam meg.Szerintem te is gondolkodj el ezen, önbizalom erősítésnek kitűnő :))B-kosár neked elég lenne.
2013. márc. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
fúj, amit az utolsó csinált ott csesznéd el, hogy a normális fiúknak tetsszél... tiszta gusztustalan a "megnagyobbított mell" vágással alatta.. a lufikat sztem nem szeretik a normális fiúk. mondom h inkább ne legyen semmi mell és legyen vékony, sokkal szebb
2013. márc. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

dugj egy nagyot valakivel :D


amúgy meg inkább legyél vékony mint kövér.

2013. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ezekkel az adatokkal amúgy minden ok.


ismerősöm 182cm és 55kg, vékony ugyan, de egészségesen vékony.


Függ amúgy hogy az a 47, milyen arányban oszlik el, meg hogy zsír vagy izom :) Mutass esetleg képet, és elmondjuk hogy jó vagy-e.

2013. márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
anyukád, apukád ilyen fajta? Lehet, hogy pár év és te is elkezdesz hízni egy picit. De a sportot ne hagyd abba, mert szálkásodsz, kicsi izmot pakolsz magadra. :D A melleddel sincs semmi baj, sokan a kis melleket szeretik, ráadásul a lányok nagy részének A,B kosara van. Egyébként is jobb az. (amúgy irigyellek a magasságod miatt :() Hidd el, szép vagy te :P
2013. márc. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én kicsit irigyellek, pedig nem vagyok kövér, csak telt. Használd ki az alakod és egyél amennyit akarsz.
2013. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) kaptam legalább 1 pici önbizalmat :)
2013. márc. 21. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!