Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire szépek a...

Lányok! Mennyire szépek a fogaitok? Hány javított fogatok van, illetve kéne-e fogorvoshoz mennetek valamilyen problémával?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 06:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nkem csak az a baj h nem szorosan vannak egymas mellett. amugy nem allnak ossze vissza csak az h ilyen szellos . sulibol kotelezoen el menni felevente fogorvoshoz de meg sose mondta h kene fogszabalyzo . majd osszeno,anyukamnak is igy volt.am 0javitott fogam van
2013. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs semmi baj velük. A fogorvoshoz meg csak a bölcsességfogam nyűgös növése miatt járok. Tömött fogam van 3 vagy 4 leghátul.
2013. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem kissé kapafogam van, meg az oldalsó metszőfogaim kicsit görbék, alul-felül. Kellene fogszabályzó, csak pénzem nincs még rá :D Talán pár év múlva, bár nem zavar, hogy picit hibás. Ezenkívül szép fehérek, reggel-este mosok fogat, sokat rágózom, néha használok szódabikarbónát. Van pár tömött fogam, gyökérkezelt is, el kéne mennem fogorvoshoz, de rettegek...

21L

2013. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem fogszabályzóm volt, így szépen állnak, viszont a bölcsességfogaimat ki kéne húzni. Tömött fogam egy sincs, meg más javítás sem.
2013. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem túl fehérek. Sosem voltak szép fehér gyöngyfogaim, pedig mindig rendesen mostam őket, mindenféle fogfehérítős sz@rral, de nem sokat használt. Egy tömött fogam van.

A színe igazán zavar, mert amúgy viszonylag szép, szabályos fogaim vannak, plusz jobb oldalon 2 farkasfogam, amit állandóan ki akarnak szedni, de én szeretem őket. Nagyfateromtól örököltem, aki dupla fogsora volt (azt tényleg ki kellett húzatni).

2013. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én baromi szerencsés vagyok, nagyon szépek a fogaim, mindig megdicsér a fogorvos, de barátok és ismerősök is szokták mondani. Szorosan illeszkednek egymáshoz, nem áll ki egyik sem. Sajnos alul, mindkét oldalon van két-két tömött rágófogam (8 éve tömték mindet), és az alsó két bölcsességfogamat ki kellett venni, mert nem fértek el.


Pont a múlt héten voltam dokinál fogkőleszedés miatt, nagyon kevés volt és szerencsére nincs problémám. Nagyon jó szívvel tudom ajánlani az elektromos fogkefét, sokkal jobban lehet vele tisztítani a fogakat, mint a hagyományossal.

2013. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alul van egy pár rés és a bal metszõfogam is rakoncátlankodik (kb egyharmad részben el van fordulva), de legalább szép fehérek! :) 15l
2013. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tömött fogam nincs egy sem. Szép fehérek szerencsére. Szorosan egymás mellett helyezkednek el, nincs egyik sem ránőve a másikra (ill alul az egyik a mellette lévőre, de nagyon enyhén, kb 2 mm a rész, amin felette van). Egyetlen problémáim velük, hogy nagyon apró fogaim vannak, gondolkodtam régebben a pótláson, mivel nyilván már nem nőnek meg.:D
2013. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem most nagyon szépek a fogaim, mert egy.hónapja vették le a fogszabályzót. De van 2 fogam, amit betömtek. A színe nem a legfehérebb, de elég fehér. :)

13/L

2013. márc. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!