Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "porcelánbaba"...

Mit gondoltok a "porcelánbaba" típusú nőkről?

Figyelt kérdés

Fehér, hibátlan, az arcon kicsit pirospozsgás bőr; szép ívű, ízlésesen festett száj és szemek; természetes színű, dús haj; elegáns, nőies ruhák. Amolyan klasszikus nő.

Szemben néhány mai agyonszolizott, ízléstelen, nőietlen nőkkel.


Ilyen volt például Audrey Hepburn, az 1900-as évek szépségikonjai, a pin-up lányok.


Csak azért kérdezem, mert rám is mondták már, hogy olyan vagyok, mint egy porcelánbaba. :)


[link]


[link]



2013. márc. 21. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szépek, mi mást lehetne gondolni?
2013. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. márc. 21. 12:04
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Túl mű. A klasszikus nő nem ilyen.

Egyébként mindenkinek más tetszik, verd a segged a földhöz, nem értem, miért jönnek ide a csajok bókokat gyűjteni látatlanban.

2013. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért, nem szabad? :)
2013. márc. 21. 12:24
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Szépek.


Az egyetlen dolog, amit nem értek, hogy Audrey annyira gyönyörű, de mi a rákfenének nem szedte a szemöldökét? Állandóan ha ránézek csak egy nagy szemöldököt látok az egész fejéből, pedig annyira szép arca, mosolya van...

2013. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem jobban bejön mint a sok szoli és a tetovált szemöldök...

(de amúgy: ez is smink és Photoshop... vagy akkoriban retus)

2013. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Szép ha egy nőnek fehér a bőre, már ha hibátlan. Alapjáraton én is iszonyat fehér vagyok, kék szemekkel, szőkés hajjal, de nem hibátlan a bőröm, szóval szolizok, de nem nutellásra szolizom magam, hanem hogy legyen egy kis színem. Ezt is 1-2 éve vezettem be, addig meg visszaverődött rólam a napfény, nem szerettem. Viszont van akinek jól áll a fehérség, örülj neki ha te ezen nők táborát erősíted.

Szemben néhány mai agyonszolizott, ízléstelen, nőietlen nőkkel. -> ehhez meg annyit fűznék hozzá, hogy nem csak egy szolis csaj lehet ízléstelen, nőietlen. Van aki túlzásba viszi a szolit, igaz, van aki rohadt ízléstelenül öltözik SZERINTED, mert más szerint nem biztos. Ízlések és pofonok. Ne kritizálj másokat, törődj magaddal, nem tudhatod mi állhat a háttérben, miért öltözik úgy az illető ahogy, miért szolizik napi 10percet, miért nőietlen. Iszonyat sok önbizalomhiányos nő van manapság, ne ítélkezz fölöttük. Örülj neki hogy te jól nézel ki, meg vagy elégedve magaddal, de nem szabad másokat elítélni azért mert más tetszik nekik. 23/L

2013. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az olyan nők tetszenek, akik nem tesznek fel ilyen picsäs kérdéseket. Elég szomorú, hogy még mindig ott tartunk, hogy ki hogy néz ki. Pláne ezek a mű dolgok... Lehet valaki természetesen szép, de amit te felsorolsz, az mind művi.
2013. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
És ha annyira szép vagy, akkor MAGADRÓL mutass képet. Más nőről mondjuk, hogy szép, de te köszönöd meg? Hogy is van ez?
2013. márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A hozzászólást köszöntem meg, te! :)

Ismeretlen embereknek nem szívesen mutogatnék képeket magamról.

2013. márc. 21. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!