Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fülporcban levő piercinget...

A fülporcban levő piercinget kell mozgatni, vagy csak fertőtleníteni kell?

Figyelt kérdés
Ma szurattam át a fülemet(a porcot)és ezt elfelejtettem megkérdezni...előre is köszi a választ
2009. szept. 16. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy sokáig ne vedd ki. Én már nap után kivettem, mert nem bírtam ki, hogy ne cserélgessem benne :D Na hát jól be is gyulladt. Kétszeresére dagadt a fülemnek az a része, vérzett több mint egy héten keresztül és ha nem tekergettem meg legalább naponta akkor eléggé beleragadt (vagy mit csinált) és utána csak még jobban felsértettem a fülem. Én bepanthen plusszal kentem később és azzal nagyon hamar rendbe jött.

Amúgy ha nem gennyes, nem viszket és nem fáj akkor szerintem csak kend és ne piszkáld, nehogy attól gyulladjon be.

2009. szept. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a csajszi aki beszúrta adott piercing zselét azzal kenegettem és azt mondta miután bekentem alapos kézmosás után forgassam meg.Nekem is gyulladt volt jó pár napig...de azt mondta nem baj akkor is forgatni kell és 1 hónapig nem lehet kicserélni az orvosi fémet amit belőtt.Egyébként még ajánlotta a tetrán kenőcsöt és tényleg nagyon jó volt.
2009. szept. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, elkezdtem picit mozgatni, meg tetran kenőcsöt vettem(ajánlották még a curiosát, de az horribilis áron volt:S), remélem hamarosan begyógyul végre, és tudok majd bal oldalon is feküdni:S köszi a segítséget, rendesek vagytok!:)
2009. szept. 20. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!