Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha megunnám a fülporcban lévő...

Ha megunnám a fülporcban lévő "piercingem", mennyi idő alatt nő be?

Figyelt kérdés
Egy ideje már gondolkodom azon, hogy csináltatok az egyik fülporcomba piercinget, de mivel olyan pályára készülök, ahol valószínű ez hátrány lenne, ezért szeretném megtudni benő-e rendesen a lyuk ha kiveszem belőle az ékszert. Erre senki nem tudott eddig válaszolni nekem, megköszönném, ha valaki tapasztalatokkal szolgálna. Hol érdemesebb csináltatni? Profi piercingesre bízzam, vagy egy barátnő is megtudja csinálni (ez értelemszerűen jóval olcsóbb, de nem szeretném hogy elrontsa, rossz helyre szúrja, begyulladjon, stb)?
2010. febr. 26. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
porcba mindenképp piercingesnél csináltasd énis ott csináltattam.am ha kiveszed nem látszik szal nemgond. az h mennyi idő mulva nő be azt nem tudom:D
2010. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Be fog nőni attól ne félj, egyébként nemlátszik. Hogy mennyi idő alatt az nagyban függ a szervezetedtől... A bőr midneképpen, a porcot nemtudom hogy belül összenő-e de nem látszik.

Én magamnak csináltam és semmi bajom nem lett tőle, de tovább fáj mint a sima fülbevaló.

2010. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem 2 volt...mindakettőt szalonban csináltattam...kivettem a pcket és az egyik 2 hét alatt befort,a másik meg nem...de amúgy nem látszik ugyhogy szerintem nem kell kivenned..ja és sztem te is szalonban csináld mert 1 barátomnak otthon csinálták és eltaláltak valamilyen ideget és nagyon fájt neki..
2010. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül megcsináltattam egy kozmetikussal akinek van piercinges végzettsége is. Március közepén vettem rá magam, kicsit lüktetett még aznap néha, de nem volt vészes, viszont csak mostanában tudok úgy elaludni, hogy azon az oldalamon fekszek. Eddig is megoldottam, de fájt. Elég sokáig tartott a gyógyulási idő, még mindig nem tökéletes, de megérte, nagyon tetszik! :)
2010. jún. 22. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, hogy későn írok, de csak most tudok tapasztalatból írni.Én ma vettem ki a fülporcból a piercingjeimet (2). Estére már elkezdett forrni, hártyásodni. Sztem max 1 hét és eltűnik véglelg.
2011. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a választ neked is! :) Én egyelőre nagyon szeretem, és ha nem fogom össze a hajam, akkor észre sem lehet venni. Van olyan csoporttársam, akivel szeptemberben együtt kezdtük az egyetemet, és csak múlthéten tűnt fel neki, hogy van ott is fülbevalóm :) Remélem hogy még jó darabig nem kell megszabadulnom tőle :)
2011. máj. 15. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!