Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mely öltözködés, testalkat,...

Mely öltözködés, testalkat, smink, arc jön be jobban a pasiknak? Melyik stílus jön be inkább az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Inkább pasik írjanak!

Kik jönnek be nektek jobban: ki a szebb vagy szexisebb? a BABA arcú lányok, a NAGY SZEMŰ csajok, a szomorú BOCI szemek vagy a CICÁSra kihúzott szemek a nyerő.

Az ELEGÁNS ruha, a SPORTOS vagy a KIHÍVÓ.

A passzos cuccok, a karcsúsított kabát, a titkárnős kosztüm, a harisnyakötő. MAGAS csajok vagy PICI édesek, sok smink vagy kevesebb, nagy szempillák? GOTH csajok, PIN UP girl vagy cicababa? JAPÁN csajok? Egzotikus, vagy szöszi? Körte alkat, homokóra vagy galamb? Barna bőr vagy hófehér porcelán?


Írjátok alulra a nemeteket korotokat!!!



2013. márc. 22. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mindegy, csak rám mosolyogjon! (24)
2013. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

bejönnek ezek a ruhák, stílusok?


[link]


[link]


goth


[link]


baba arc


[link]


kis mell de szép arc :)


[link]


kis mell de kerek popsi (körte) + szép haj


[link]


hosszú combok, formás homokóra


[link]


jó alak és szép arc


[link]



japán csajok


[link]


[link]


cicásra kihúzott szemek


[link]


boci szemek, kevés smink


[link]


festett vörös haj


[link]


kedves ártatlan arc boci szemekkel


[link]


inkább kerek boci szemek?


[link]

2013. márc. 22. 20:56
 3/11 A kérdező kommentje:

Szal a magas nők jönnek be mint Palvin _Barbi vagy Gabriella Spanic, Vagy a picik, mint Mila Kunis, Yulia Volkova.

A baba arcúak mint Amy Lee, Jessica Alba, vagy hosszabb arcúak, mint Jennyfer Love Hewitt.

A nagy szeműek mint Meg Ryan, Mila Jovovich, vagy a kisebb szeműek mint Hayley Williams vagy Liv Tyler.

A boci szeműek mint Katie Holmes, vagy a cicásra kihúzott szeműek mint Angelina Jolie, Chatrine Z. Jones.

A kék v zöld szeműek mint Christina Aguilera és Kristanna Loken, vagy a sötétebbek esetleg egozikusabbak mint Salma Hayek, Halle Berry.

A vékony de melles hosszú combú nők (homokóra alkat) mint a pusicat dolls énekesnője, vagy mint a szintén melles Lena Katina (tatu) vagy a körte alkatú, esetleg kisebb mellű hölgyek mint Natalia Portman v Shakira, vagy kicsit husisabb egyedek, mint Christina Ricci


írjatok olyan kis mellű nőket akik tetszenek, és olyan kedvenceket is akik magasak, vagy nagyon picik, esetleg kicsi szemeik vannak, de nagyon szépek, vagy nincs baba arcuk de mégis szépek, még ha nem is extra bomba szexi alakjuk van

2013. márc. 22. 21:20
 4/11 anonim válasza:
100%

nekem többnyire a szép arcú, karcsú nők szimpatikusak.

A magas sarok kifejezetten szexi!

Testmagasság lényegtelen mint ahogy a hajszín is

Mosolygós legyen jó humorérzékkel!!!


felesleges túlbonyolítani a kérdést.

2013. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Előzőekkel értek egyet.

Nem kell túlkomplikálni.

S ha magadra erőltetsz egy olyan stílust, ami szerinted bejön a pasinak, nem leszel valódi, és nem fogsz nekik tetszeni.

Túl azon, hogy mindenkinek más tetszik, te légy önmagad!

2013. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

hát, amiket írtál meg linkeltél... kb mindegyik :D

de ha nagyon kéne vmi sorrend... pl. h milyen szemű lányok: nagy szemű, vagy cicásra sminkelt szemű lányok nagyon bejönnek.

nagyon tetszenek a goth-ok is, mármint azok akik ilyen szépen öltözködnek, mint akit linkeltél, sztem nagyon elegáns és nőies, és eltérnek a hétköznapostól. kicsit talán az is benne van, h a zenei ill. egyéb ízlésük is közel áll az enyémhez.

titkárnős cuccok, harisnyakötő, passzos cuccok: baromira bejön. sportos kevésbé.

Egy csaj öltözködjön nőiesen, legyen elegáns, egy egészen picit talán kihívó, de azért ne nagyon, mert az már megint nem jó.

Magas csaj v pici édes: ez tökmind1! Mindkettő jó, csak legyen kedves, szép az arca!

Smink: mindegy, amíg nem kelt vakolat hatást. vkinek jól áll a sok smink és észre se veszem. Vki meg vásári majomnak néz ki. Gondolom ehhez is érzék kell! De egy kis smink ált. jól néz ki!

Japán csajokért annyira nem vagyok oda, szépek stb, de nekem az európai nők jobban bejönnek, talán a genetika miatt?


az alak is mindegy vmilyen szinten. nekem pl. nem tetszenek a duci lányok, és a teltebbek se (hiába formás, nagy mellű, sportos stb), én ilyen vagyok. akkor már inkább kicsi, alacsony, kicsi de formás mellű, vagy magas, hosszú és formás lábú csajok :) persze az 0.1% tökéletes bombázó alak (jó alak és szép arc -kép) is bejön, de az ritka, emg nem is fotnos sztem...

akire képre pl. írtad h kis mell de szép arc, sztem az ő arca pl nem túl szép. akkor már a "cicás szem" kép v a jó testű szép arcú zoknak tényleg szép az arca :)


a festett haj abszolúte bejövős :)


na, ebből kiderül h kb minden bejön, de sztem ezzel nem vagyok egyedül :D

de amúgy jókis felsorolást csináltál (pl. színésznők tekintetében) :)

ha színésznőt hozzá kéne írni akkor mondjuk Scarlett Johansson, neki bomba alakja van, és az arca nagyon szép sztem, szép száj, fehér bőr, szőke haj, boci szemek :)

de még sokan bejönnek, annyiban csalás ez, h nekik sztem mind bomba alakjuk van, amivel a nők kb. 1%-ába tartoznak :)


22/F

2013. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Nekem arcra a klasszikusabb szépségű lányok jönnek be, arcra a legnagyobb ideálom Emma Watson. [link] Gyönyörű. Nagy barna szemek, formás ajkak, szabályos orr. A babaarcú csajokkal pl. Miranda Kerr-el nekem az a bajom, hogy smink nélkül nem nagyon néznek ki jól. Hogy a csaj hogy sminkel cicásan, vagy nem az nekem mindegy.

Nem jönnek be ezek a mindenféle goth, dark, pin up stílusok, mert túl szélsőségesek, plusz semmi fantázia nincs bennük, lerágott csontok már. Meg ismerek jópár gothot, hát a legtöbbjük elég szerencsétlen, fél kiló fekete-elfolyt smink az megvan, de egy számlát nem tudnak befizetni. Meg szerintem egy bizonyos kor után ha nem növi ki valaki ezt a szubkultúrásosdit, ott baj van. Inkább legyen farmer-pólós lány, mint feltűnési viszketegségben szenvedő.

Alakra a vékony lányokat szeretem, pl. Angelina Jolie, Kate Moss fiatalon. [link]

A hajszín szőke vagy barna, sem a fekete sem a vörös nem jön be. A bőre inkább fehér mint agyonszolizott. A kedvenc szemszínem a barna. Átlagos magasságú legyen 160-170cm.

19f

2013. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Ja és nem jönnek be a japán lányok, az én szememben semmi szép nincs bennük.
2013. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ganjamanya válasza:
65%
Szerintem ez a kérdés meglehetősen értelmetlen abból a szempontból, hogy most ha eléggé szélsőségesen nézzük, 10 millió, vagy több embert kérdeztél meg. Mindenkinek más jön be. Én speciel meg sem tudnám mi jön be, van aki megfog, van aki nem, úgy, hogy ezeket a tényezőket még figyelembe se veszem :DD
2013. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
65%
Nekem a fehér bőrű vékony nők jönnek be, goth vagy japán az mindegy, mindegyik tetszik, a többi már annyira nem, de mindegy hogy milyen ha valamennyire jól néz ki és agya is van már bejön. Nekem inkább az a lényeg, hogy ne változtasson önmagán, hogy ezzel nekem jobban tetsszen, mert azzal már nem önmaga. A smink meg olyan dolog, hogy ne legyen vakolat. De az előzővel egyet értek. A kérdés kicsit értelmetlen, rengeteg férfi van más ízléssel, ráadásul nem kapsz általános eredményt sem a kulcsszavak miatt.
2013. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!