Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mely öltözködés, testalkat,...

Mely öltözködés, testalkat, smink, arc jön be jobban a pasiknak? Melyik stílus jön be inkább az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Inkább pasik írjanak!

Kik jönnek be nektek jobban: ki a szebb vagy szexisebb? a BABA arcú lányok, a NAGY SZEMŰ csajok, a szomorú BOCI szemek vagy a CICÁSra kihúzott szemek a nyerő.

Az ELEGÁNS ruha, a SPORTOS vagy a KIHÍVÓ.

A passzos cuccok, a karcsúsított kabát, a titkárnős kosztüm, a harisnyakötő. MAGAS csajok vagy PICI édesek, sok smink vagy kevesebb, nagy szempillák? GOTH csajok, PIN UP girl vagy cicababa? JAPÁN csajok? Egzotikus, vagy szöszi? Körte alkat, homokóra vagy galamb? Barna bőr vagy hófehér porcelán?


Írjátok alulra a nemeteket korotokat!!!



2013. márc. 22. 20:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert kíváncsi voltam, hogy a különböző ízlésű férfiaknál is van e valami ami esetleg összhangban van, ami gyakran szerepel a kedvencek közt a a minősítés (jellemzők) terén.

Tudom ha valaki szép, akkor nem azért lesz szép mert japán, vagy nagy szemű, vagy magas ill. alacsony, de reméltem hogy talán tudok egy átlagot kiszűrni, hogy mégis véletlen szerűen az alacsony nők közt van e a legtöbb szép nő, azaz a legszebb arcúak, bomba alkatúak, vagy a magasabbak közt. Persze nem a magasságtól függ az h ki a bombázó, meg tudom hogy sok alacsony nő van, de lehet hogy sok szép arcú magasabb nő is van.

De az igaz, hogy lehet valakinek őszintén olyan ízlése, ami nekem vagy más pasinak lehet hogy totál nem jön be.

Meg azt is tudom, hogy sok pasi van akinek a közepes méretű csajok is már magasnak számítanak, mert esetleg alacsony az illető.

Alacsony nő alatt pedig nem azt értem, hogy a pasijánál legyen alacsonyabb akár egy centivel is, hanem hogy neméhez mérten átlagban alacsony, pl aki tényleg alacsony mint a 160 cm vagy az alatti hölgyemények.

Valakinek a homokóra alkat a bombázó valakinek meg a körte, ez függ a csontozattól is, a forma aránytól, az izom ill. zsírtömegtől stb. De van aki nagyobb darab de alakra mégis szép, formás, arányos, meg magas mondjuk. Van akinek meg olyan szép az arca, hogy nem is számít hogy kicsit húsos e, vagy hogy lapos.

Valakinek a tényleg nagy szemek számítanak hatalmasnak, valakinek pedig a közepes méretű szemek is már nagynak számítanak, van kinek a kis szem jön be, van kinek a nagy, de szerintem a legtöbbnek még ha nem is mérvadó, inkább a nagy szemek tetszenek, abban van a pláne. Persze nem kiguvadó ijesztő tekintetre gondolok.

Meg hát mindenkinek más áll jól. De azért is vagyok kíváncsi az ízlésetekre, még ha megosztó is, mert a nőknek más a szép, sőt egy nő szerint lehet valami bejön a pasiknak, de ha egy pasit kérdezek, akkor lehet rá kell jönnöm, hogy a hölgy tévedett a pasik ízlését illetően.

Meg hát sok hölgy csak azért csúnyáz le valakit, mert esetleg irigykedik az illetőre, vagy nem szimpatikus neki. Tehát nem őszinte vélemény.

pl nekem a Hayley Williams nem igazán tetszik, ahhoz képest pedig sokan szeretik, meg istenítik külsőre is_ hogy szerintem átlagos arca van, nekem nem jön be pl a rés a fogai közt, vagy a bőre közelről smink nélkül, nem jön be a répa színű haj, bár az igaz csak festék. Meg az sem tetszett hogy karika volt az orra alatt középen. És néha elég buta rongyokat aggatnak rá.

A Jennifer Love Hewittért sem vagyok oda, mert nekem hosszúkásnak tűnik az arca és nekem az nem begyere, szal nem szeretnék olyan lenni mint ő. Az alakja nem rossz. Vagyis régen nem volt az, meg a photoshoppolt képeken. Viszont nekem a tatus csaj, a Yulia nagyon tetszett, de ő is csak ajakfeltöltés és szemöldök tetoválás előtt, amikor még nem volt átszabva sem szolibarna nem volt.

Nekem bejött. Sőt Amy Lee arca is csodálatos, baba arc, nagy világos szemek, bozontos sötét hosszú haj.

Az Avril Lavigne arca szeme se csúnya. A Christina Ricci szemei nagyon tetszenek, a baba arca meg a nagy homloka is bejön nekem, szívesen lennék olyan mint ő. A Christina Aguilera is szép volt, amikor nem volt szilikonja, kis mellekkel is jól nézett ki, vékonyan, tiniként volt a legszebb. Nagy szemek, csak igen plasztik lett. A Mila Kunis szemei is tetszenek, akkoris ha néha táskás, a haja is szép, meg tetszik hogy nem tökvékony a szemöldöke.

A Palvin Barbi is tetszik nekem, igaz kicsit túl colos nekem, főleg magassarkúban, de az se lenne jó ha túl alacsony lenne, elvégre szexinek tartom a hosszú combokat és karcsú hosszú derekat, meg szép arca van, főleg az orra, szája tetszik nagyon meg a szemei. A haja. A gyermeki mosolya.

A Mila Jovovic pl nagyon vékony, alig van melle, meg sovány az arca is, de tetszik a keskeny álla, a nagy világos szemei, a kisugárzása olyan jó, a hosszú szempillák. A mimika. Az hogy arányos.

A Katie Holmes is olyan zsebibaba fejű, pedig boci szemei vannak, olyan ártatlan, szomorú tekintete, de közben olyan édesen tud mosolyokni, és ki gondolná hogy ilyen baba arccal, angyali tekintettel ennyire magas hölgy.

Nem vetkőzik, nem nagy mellű, nincs agyon maszkírozva, de tetszik az arcvonása, ő inkább aranyos kategória mint szexi, de mégis szép, édes, természetes.

Még akkoris tetszene ha kicsit pattanásos lenne. Sandra Bullok pl nekem kicsit vagány, nem cicababa, nem is goth, neki is elég kicsi mellei vannak, de a beépített szépségben nagyon szép volt, a mozgása, az alakja abban a ruhában meg az arca. Nincsenek nagy szemei, de mégis szép volt, egyszerű. Az orra rajta a legszebb szerintem. :) Lauren Grahem is magas, nem tudom írtam e már, neki sincs túl nagy szeme, de tetszik a kék szeme, a fehéres bőre, a sötét haj kombinációja, a szemei után az orra meg a szája a legszebb. A karaktere is szimpatikus, bár nem tudom valójában is ilyen lehet e.

Szerintem vannak elegáns és sportos ruhák is amelyek nagyon szépen mutatnak egy hölgyön, vagy elég szexisek. pl imádom hogyha van egy hosszabb kabát, szövet vagy bármi, és egy karcsú derékon a karcsúsított fazon írtó jól tud állni, magas lányokon meg főleg, és akkor nem kell se mini szoknya, de csípőtekerés, se magas sarok, akkor is szépek és guszták. az macskanadrághoz is jól mutat csizmával, de Farmerhez és tornacipőhöz is. Egy kicsit testhezálló hosszú tréning ruha is lehet szexi egy jó alakú csajon. Szabadidő alsó, felső, mely kiemeli a popsija alakját, vagy a mellei formáját csak, nagyon tetszik torna illetve sportcipővel és baseball sapival.

Vagy a térdig érő farmer szoknyák kis slicceléssel, alul kibővülő csípőben passzosabb harang alakkal, kosztümszabásnak is szoktam nevezni, ez olyan titkárnős fazon. kis blézerrel, vagy blúzzal nagyon szép, meg szexi formák, szolid, elegáns, mégis szexi. Az sztk keretes szemüvegek is divatosak manapság.

fekete vastagabb szögletes keret, valakit öltöztet, van akinek írtó jól áll :)

2013. márc. 31. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!