Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek vastag a vádlim?

Szerintetek vastag a vádlim?

Figyelt kérdés

Hát elég sokat eddzek, futok stb..és elég izmos a lábam..különösképpen a vádlim...Hát kb. ilyen:

[link]

szerintetek csináljak vele valamit,vagy ez arányos?


2013. márc. 24. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
ha izmos az nem csúnya sőt szép, a hályas vádli nem szép
2013. márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van! Az látszik, hogy vastag csontozatú leányzó vagy.
2013. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én szeretem az ilyen testű lányokat
2013. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk olyan kép kéne ahol rendesen látszik és nem ruhába, így nehéz véleményt mondani. Fotózd le tükörben otthon, feszítve meg normálisan is, mert ha jól látszik, akár javaslatokat is kaphatsz, hogyan fomálhatod vagy csökkentheted ha éppen azt szeretnéd.
2013. márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 RandSforevever válasza:

Ez én vádlim is izmos pedig én nem szoktam sportolni csak a suliban(hetente 5x 5. óta mondjuk ötödikbe elég kemények voltak a tesi órák).Ha állok megfeszülnek az izmaim és totál kemény lesz. Egyszer belerúgott a tesóm és azt hitte kitömtem valamivel,pedig csak álltam nyugodtan :)


13/l

2015. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!