Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vastag a combom és a vádlim,...

Vastag a combom és a vádlim, de nem vagyok túlsúlyos, mi tegyek?

Figyelt kérdés
Igaz, valamennyire örököltem is ezt, mert anyukámnak is vastag lába van, mégis szeretném, ha valahogy lehetne normális lábam. 60 kilós sem vagyok, úgyhogy nem hinném, hogy a túlsúly lenne az oka. Ha tudtok, kérlek segítsetek.

2013. márc. 3. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:

étrend+edzés

viszont felülről is fog lemenni valszeg, ha vékony lesz a lábad, sajnos a felsőtestedről így pl a melledről vagy a karodról is menni fog le egy kicsi

2013. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alisha80 válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Bár nekem a túlsúlyom is rátesz még. Nagypapám (Nyugodjon békében) mindig azt mondogatta, hogy: "Bárcsak Magyarország is ilyen lábakon állna". Sokáig zavart, de a férjem ilyennek fogadott el, amilyen vagyok és ezért örök hála neki. :) Ráadásul van 2 gyermekem. Legfeljebb nem hordok szoknyát.
2013. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mirk ***** válasza:

"60 kilós sem vagyok, úgyhogy nem hinném, hogy a túlsúly lenne az oka"


Ha 160 centi alatt vagy akkor a 60 kiló bőven túlsúly.

2013. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tottenham válasza:

Kocogással és futással én úgy gondolom lehetne eredményt elérni de fontos mellette az étrend is.(30 perc után kezdődik a zsír égetés) Oda kell figyelni az étkezésre is és ez nem azt jelenti,hogy koplalni kell!

Valószínűleg ez genetikai adottságod,hogy vastag a lábad és ha fogyni is fogsz az bizony nem csak a combodról és a vádlidról fog menni.

2013. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Úgy ahogy Tottenham írta! Sok edzés kell és kitartás, a futás atom jó mert bár helyi fogyás nincsen de az fog formálódi és erősödni amire éppen gyúrsz és ha te azt mondod a vádli akkor egyszerűen: FUTÁS!!
2013. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
175 cm vagyok
2013. márc. 25. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!