Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Extrém szőrnövekedés esetén...

Extrém szőrnövekedés esetén mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egy 16 fiú vagyok éves vagyok. Komoly szőrnövekedési problémával..

Tudom, hogy a korombeliek elég hülye kérdéseket tesznek ki ide és más kategóriákba is, de ez most más.

Kegyetlen mértékben szőrösödöm. Szóval a 20-on éves pasik se szőrösödnek ilyen mértékben.. (Aki annyira kíváncsi privát fotót kaphat..) Anyunak párszor már fel-fel dobtam a témát hogy ,,milyen undorító ez a szőrösség..". De vagy nem foglalkozott vele vagy azt mondta: ,,így születtél, így vagy jó". Csak az a baj hogy így nem igazán merek belekezdeni semmiféle kapcsolatba vagy nem merek kimenni strandra, mert megnéznek... Alapból nem érdekel mit gondolnak az emberek, de ez más. Hideg gyantával próbáltam a mellkasomat, de nagyon fájt. Még vérzett egy kis vér is kibuggyant. Nyilván ez nem járható út.

Valakinek van valami ötlete? Orvoshoz kéne menni? Ha az nem akkor mivel lehetne megoldani a problémát?



2013. márc. 25. 16:39
 1/3 A kérdező kommentje:
*16 éves fiú vagyok
2013. márc. 25. 16:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tettem fel ezt a kérdést (végül is egy cipőben járunk) http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


Én elmentem endokrinológushoz, hátha valami hormonprobléma, de a doktornő szerint normális. Tehát ha orvoshoz akarsz menni akkor készülj fel, hogy csak a nagyon extrém hormonproblémára adnak gyógyszert. Sajnos nincs jobb módszer a gyantánál ill. lézeres szőrtelenítésnél.

Ha gondolod küldhetsz képet, hátha nem is vészes annyira :)

2013. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok,tapasztalatom szerint férfiaknál ezt nem tekintik problémának az orvosok,én voltam,de azt mondták,hogy ilyen az alkatom,ami igaz is.

Nincs más megoldás mint a szőrtelenítés.

Ha írsz privit részletesebben is megírom ami érdekel.

2013. márc. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!