Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj az industrial...

Mennyire fáj az industrial piercing? Van akinek begyullad utána?

Figyelt kérdés
Már van egy orrpiercingem, tehát annyira nem is a fájdalomtól félek, csak nem lenne túl jó ha begyulladna. Elsősorban azoknak a véleménye, tapasztalata érdekelne akik a westendben csináltatták, mert hozzám az van most a legközelebb. :)

2013. márc. 25. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a industrial piercing?
2013. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
személyfüggő a fájdalom (bár azt írják a westend tattoo oldalán hogy nem különösebben fájdalmas) és az is hogy begyullad-e :) szerintem ha megfelelően tisztítod és betartod azokat a dolgokat, amiket elmondanak, akkor nem lesz semmi gond :)
2013. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy nem csak rajtad áll a gyógyulása. Mivel a porcot, a lyukakat feszíti az ékszer, állandó stresszben van a terület. A többi piercingemmel nem volt gondom, ezzel inkább, nekem ez volt a legérzékenyebb. Youtubon láttam egy csajról videót, akinek bedurrant a fülében, hogy műteni kellett, na olyan csak extrém esetben fordulhat elő:S. Bár, a kezelést nem tudom, hogy miként végezte.

A Westendről csak itt olvastam, az oldalon, eléggé megosztja az embereket.

2013. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig az industrial fàjt a legjobban. A westendben meg Hidasi Petihez menj, a fetish-be, ő nagyon jò.
2013. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az industrial az egyik olyan piercing ami több esetben lökődik ki mint gyógyul be rendesen, és ez nem feltétlenül mindig a viselőjén múlik. a porc amúgy is nehezebben gyógyul. nekem 3x volt és mindháromszor ki kellett vennem mert minden baja volt. elképzelhető hogy nem lesz vele gondod, de több olyan embert ismerek akinek volt, mint akinek nem. :/
2013. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :) Lehet, hogy megpróbálom megcsináltatni, aztán lesz ami lesz, remélhetőleg nem gyullad be (már ha ez a legkisebb gond vele). :)
2013. márc. 25. 20:36
 7/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező


ugye elmeséled, milyen volt a szúrás, és begyulladt-e neked?:)

2013. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem ma csinaltak a industialom...pedig van koldog piercingem,tetkom,8 fulevalom a porcba es egyikse fajt annyira mint ez ... ez maga a pokol volt
2013. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kicsit megkésve, de most láttam csak a válaszokat :)

Igen, megcsináltattam, március 27.-én, lassan 2 hónapja. Végül a Westendben csináltattam és a 15 perces várakozás ellenére, szerintem értik a dolgukat. Bár a szúrás nagyon-nagyon fájt (és tényleg maga a pokol :D), túl lehetett élni. Kis idő múlva se nagyon enyhült a fájdalom és sajnos még mindig nem tudok a jobb oldalamon aludni. :(

Betadinnal kell napi 2x kezelni (bevallom, néha elhagytam egyet-egyet amikor nem volt időm) de nem gyulladt be. Néha mikor beleakad a hajam, kegyetlenül tud fájni, de különben minden rendben van vele, nem bántam meg ;)

2013. máj. 20. 20:21
 10/10 anonim válasza:
Aki most keresett rá erre a kérdésre, annak írom: ma 1 hete szurattam és nagyon féltem és az itteni válaszok alapján azt gondoltam hogy ‘pokolian’ fog fájni, de ez nem így lett, nyilván nem volt kellemes érzés, de nem mondom, hogy nagyon fájt. Nekem borzasztóan rossz a fájdalomküszöböm, mégsem volt vészes.Nekem nem gyulladt be, nincsen már feldagadva se,nem piros meg semmi. Fáj még ha fertőtlenítésnél megmozgatomde sz sem olyan vészes. Fontos, hogy napi 3-4x fertőtlenítsd. Az octenyseptet tudom ajánlani:)
dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!