Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik lányt választanátok?

Melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

A: nem érdekli a divat,nála az a fontos,hogy a ruha kényelmes legyen,de emellett nőies ruhákat hord,ami kiemeli az alakját.Nem festi magát,max szemceruza.A haját sem vasalja,csak megfésülködik és már megy is, nem tölt naponta órákat a tükör előtt.Persze emellett ápolt és igényes.Általában egy sima farmernadrágban és egyszínű pólóban jár,nem szereti az élénk színeket.

B: nagyon fontos számára a divat,rengeteg ruhája van.Sokat ad a külsejére,nagyon feltűnően öltözködik(tűsarkú,kivágott felsők...)Szereti a színeket,főleg a rózsaszínt.Rajong Playboy cuccokért.Smink nélkül szinte ki se megy az utcára.A haját vasalja,és mindig tökéletesen áll.


2009. szept. 18. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Az A-val jarnek,a B-t megdugnam.
2009. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

A leírtak alapján a B nem szimpi:D inkább az A.

De én pont a kettő keveréke vagyok:érdekel a divat de nem követem annyira(ha tetszik egy-egy felső de nem divatos attól még hordom:D),sminkelek bár nem sűrűn(havonta 12-13x),a hajam vasalom,de csak hajmosás után(hetente max.2x),szeretem a színeke,szeretek csinosan öltözködni,a rózsaszínt utálom.:D

14/L

2009. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Az A olyan mint én. :)

A B-t meg ütni kell!!! ;)

21/L

2009. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
a kettő között, C :))
2009. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
nemhiszem ,hogy csak ez két típus van:P
2009. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nem mondta senki hogy csak ez a két típus van, most csak ezeket hasonlítjuk össze.

amúgy énis A vagyok...

2009. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

én olyan kettő közötti vagyok, de szerintem így elsőre az A túl cicababás nekem. mondjuk a B se a legjobb, kicsit unalmas. szóval nem tudom melyiket választanám(bár mondjuk csajokra amúgy se hajtok) :D

21/L

2009. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

egyiket sem :)

én inkább a kettő között vagyok :)

2009. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
se az igénytelen bölcsész, se a piperkőc k*rva nem jön be
2009. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Az A miért lenne igénytelen?Írta a kérdező,hogy ápolt.Csak azért,mert nem festi agyonra magát?Sajnos szinte mindenkin egy kiló vakolatot látok.Ami mellesleg förtelmes.Igen ez a mai divat.Gratulálok!
2010. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!