Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi történne, ha a sötétbarna...

Mi történne, ha a sötétbarna hajamat befesteném egy szőke hajfestékkel?

Figyelt kérdés

Mármint ha nem szívatnám le előtte szőkítőporral.

Nem látszana semmi?

Nem arról van szó hogy így próbálok kiszőkülni, csak kíváncsi vagyok, milyen színe lenne így.


2013. márc. 28. 04:23
 1/7 Emyke031 ***** válasza:
Festett hajat csak szőkítéssel lehet világosítani. Ha barnára kened, akkor a szőke oxija szimplán csak fölöslegesen roncsolja a hajad, de világosabb nem lesz tőle. Esetleg a barnád árnyalatát módosíthatja egy picit.
2013. márc. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt is el tudom képzelni, hogy egy "érdekes" színt kapsz.
2013. márc. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fura színe lenne, mintha sárga üvegen át néznéd a hajad, na olyan színe lenne
2013. márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nyuffy ***** válasza:
Egyszer kipróbáltam festett barna hajamon a szőke hajfestéket, de semmi hatásaXD sötétből csak leszívással tudsz világosat:-(
2013. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer én is kipróbáltam, amikor minden szir-sz@rt bevállaltam a hajamat tekintve, kíváncsiságból. Az eredmény az lett, hogy a hajam hosszán semmi sem változott, viszont a tövén volt egy centi szőkeség. Minden volt, csak szép nem:)
2013. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem festett a hajad, akkor befogja simán, csak jó minőséget vegyél (L'oreal szerintem a legjobb).
2013. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én feketére kentem szőkét tizenévesen... 2 hétig jártam sapkában amíg át todtam festeni olyan voltam mint egy elb*szott tigris :D
2013. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!