Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg gáz a szemöldöktetoválás?

Tényleg gáz a szemöldöktetoválás?

Figyelt kérdés

Még azoktól is azt hallom, hogy elég durva, hogy van aki akinek nincs rá 5 perce, hogy kiszedje, inkább kitetolváltatja, akik szolizni járnak, műkörmöshöz, pedikűröshöz, kozmetikushoz, rendszeresen.

Tényleg gáz az?



2013. márc. 29. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
igen. Azt sehogy sem lehet megcsinálni normálisan, legalábbis még sosem láttam jól kinéző tetovált szemöldököt.
2013. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

erősítve az első kommentelő válaszát én sem láttam még soha szépet tetovákt szemöldökből.

van akinek biztos tetszik, engem a hideg kiráz tőle.

2013. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem elmondhatatlanul ocsmány hatása van

Még sosem láttam belőle szépet...

24/L

2013. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Igen, mintha filccel megrajzolta volna vki, úgy néz ki. A műköröm és hasonló dolgok szintén ökörségek sztem. Hajfesték, 10 kg smink az arcra, push up melltartó, formagatya,ma már alig van olyan dolog a nőkön, ami igazi.
2013. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem igénytelen, sosem láttam még szépet belőle. A leggázabb, amikor a tetovált szemöldöknek kékes színe van, a hajszín meg pl vörös vagy szőke.
2013. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is nagyon gáz, én sem láttam még szépet belőle. De mondjuk a szolibőr és műköröm is ugyanolyan ocsmány.
2013. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
Baromi szar környezetben mozoghattok, ha még nem láttatok szépet.
2013. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam már olyat, ami teljesen természetesnek hatott. Egy FÉRFI munkatársamnak tetoválva volt, mert nem volt elég sűrű a szemöldöke. Komolyan nem lehetett észrevenni, csak ha direkt megnéztem közelről. Akkor én is elgondolkodtam, hogy talán mégis lehet ez jó is (sajnos nem kérdeztem meg ki csinálta neki).


De tartom, hogy az esetek 90%-ában iszonyú ronda a végeredmény.

2013. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért van ennyi rossz vélemény (én is jó szar kritikát írtam:), mert a szépnél nem tűnik fel, hogy tetoválva van, mert természetesnek hat.
2013. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

itt van néhány olyan, ami tökéletes, és aki nem tudja, észre sem veszi:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!