Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg gáz a szemöldöktetoválás?

Tényleg gáz a szemöldöktetoválás?

Figyelt kérdés

Még azoktól is azt hallom, hogy elég durva, hogy van aki akinek nincs rá 5 perce, hogy kiszedje, inkább kitetolváltatja, akik szolizni járnak, műkörmöshöz, pedikűröshöz, kozmetikushoz, rendszeresen.

Tényleg gáz az?



2013. márc. 29. 20:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első három tényleg jó, az utolsó kettő nekem nem tetszik. Lehet azért, mert nem sok saját szemöldöke van, és így nagyon látszik, hogy mű.
2013. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%
Asszem az utolsó kép az, amin a beteg csaj van, ennyi az össz szemöldöke. Nehogy már jobb legyen a full ritka, mint a tetkós. :D Vagy te szeretnél úgy élni?
2013. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, láttam már fakót is meg csúnya ívest is, de láttam olyat is ami kifogásolhatatlan volt

Akinél nem nő a szemöldök annak legkézenfekvőbb a tetkóval csináltatja

2013. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Ocsmányak,a hideg kirázz az ilyen műanyag emberektől és sajnálom azt akinek ez bejön,szerencsére nem ők vannak többségben
2013. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
24%
Szerintem nagyon hülyén néz ki, én se láttam még szépet tetovált szemöldökből. Sokkal egyszerűbb ha veszel egy szemöldökceruzát, ami ugyanolyan vagy nagyon hasonló színű mint a szemöldököd. Reggelente kb 3 perc mire az ember megcsinálja magának, és természetes hatást kelt.
2013. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Pláne akkor kelt természetes hatást, ha elkeni az ember... :D
2013. ápr. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Igen, van akinek nagyon ocsmányra sikerül.Nem is értem azokat a nőket, akiknek az egyszálas cérnaszemöldök vagy az úgynevezett csodálkozó szemöldök van tetoválva. :D Nekem is van és természetes hatású,sokaknak fel se tűnik hogy tetoválás.Azért csináltattam meg, mert nagyon szőke volt a szemöldököm, és nagyon sokba került a festetése.Hozzátenném hogy abszolút nem bántam meg,de hát nem tetszhet mindenkinek.
2013. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az a legszebb amikor egy szőke hajú csajnak fekete a szemöldöke :3
2013. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!