Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet kibírni az első...

Hogy lehet kibírni az első epilálást? . D

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy hosszú évekig borotváltam a lábamat, és most iszonyatosan fáj az epilálás. Mennyi ideig marad kb. sima a lábam, ha leepilálom?
2013. márc. 30. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudtam megszokni sose, nem is akarom már, 1 óráig tépkedi a nyomorult gép a lábamról a szőrt és még akkor is otthagy egy csomót, plusz szőrbenövéseket okoz.

Emellett például gyantával 10 perc alatt le lehet szedni teljesen az egész szőrzetet, és csak addig fáj amíg lerántom, sokkal jobb, gyorsabb, nem okoz szőrbenövést sem. Ajánlom neked is. Főleg a házi cukorgyantát.

Ja és nekem gyorsan nő a szőröm, epilálás után 1 héttel már nőtt vissza. Gyantával másfél-két hétig bírja, borotvával fél nap.

2013. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég nagy a fájdalom-tűrőm,úgyhogy nekem annyira nem fájt az epillálás,bár kellemetlen volt,de nekem nem jött be.Én is inkább cukorgyantázok már pár hete,sokkal jobb,és gyorsabb is mint az epillátor.:) Ha valamilyen kérdésed van a gyantáról/gyantázásról nyugodtan írj :)
2013. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Szerintem áttérek a gyantázásra. Egyszer már kipróbáltam,akkor bejött. Csak most gondoltam, hogy kísérletezek egy kicsit az epilálással, de ezt nem lehet kibírni :D
2013. márc. 30. 12:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén a gyantázást javaslom. Én sem bírtam az epilátort, fájt is és napfényben amikor megláttam, hogy millió szőrszál ottmaradt... A gyantaázás pik pak megvan, főleg ha már rutinos vagy és nagyon sokáig szép marad a lábad.
2013. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hogy kell megcsinálni jól a cukorgyantát?? és mivel kell használni? venni kell hozzá lehúzócsíkot?
2013. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
írj nekem és elmondom a cukorgyantát.:) második voltam
2013. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehezen. De én későn jutottam el odáig, hogy a borotváról áttérjek az epilálásra, így még most is csak szokom. Viszont csak akkor elviselhetetlen a fájdalom, ha hosszú a szőr. illetve a lábhajlatban.
2013. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!