Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl nagyok a melleim?

Túl nagyok a melleim?

Figyelt kérdés
Szóval 75/D-s a mellem(45 kg;169 cm) és engem roppantul zavar. Az osztálytársaim rengetegszer beszólnak vagy kigúnyolnak e miatt. Egyszer egy osztálytársam aki nagyon vékony hasonlóképpen mint én csak nincs melle berakott magának két labdát a tesipólója alá és így próbált imitálni engem...(vagy mi) Engem ez egy kicsit bántott főleg azért mert mindenki elkezdett nevetni. Kicsit megalázónak éreztem. Többnyire eltakarom a testem mert nem szeretem ha mindenem kint van, ráadásul így az sem látszik annyira hogy túl vékony lennék. Mit csináljak? Nagyon zavarónak érzem. 14/l

2013. márc. 31. 01:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz velük,csak irigykednek...
2013. márc. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Kepet kaphatnank? Igy olyan nehez elkepzelni. :(


Egyebkent ne aggodj, max irigyek az osztalytarsaid.

2013. márc. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a bajod, a nagy mell nem valami csúnya vagy rossz dolog amiatt rosszul kéne érezned magad. Szóval nem kéne hogy az irigy csajok beszólása zavarjon. Szólj vissza hogy ne dumáljanak az irigy deszkák. Nevesd ki őket ha beszólnak hogy nekik nincs is mellük. Ne legyél olyan aki kettőt sem mer szólni mert azt kihasználják.
2013. márc. 31. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
És passzos felsőket hordj mert az kiemeli az alakod ami ugye vékony. A bő felsők nem előnyösek.
2013. márc. 31. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem küldök képet. :)

Amúgy meg ha tényleg "féltékenyek" akkor sem nem értem hogy mért nem bírnak diszkrétek lenni. Olyanért piszkálnak amiről nem tehetek...

2013. márc. 31. 03:23
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek idiotak. Udvozollek a Foldon.
2013. márc. 31. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyok. anno cikiztek vele, most meg irigykednek.

a barátom is nagyon szereti:)

17L

2013. márc. 31. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
tenyleg inkabb passzis felsokat hordj, mert a bo felsokben is latszik, hogy nagy a melled, csak log rajtad a ruha
2013. márc. 31. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem lógnak rajtam a ruhák, csak nem rakom ki mindenem, és igen rétegesen öltözködöm. Meg nem igazán nőiesen, bár az nem érdekel túlságosan
2013. márc. 31. 04:55
 10/21 anonim ***** válasza:
61%

Most tehernek érzed, ami (majd) ha a tojáshéjjat elhagyod és okos vagy, akkor nagyon sok boldogságot fog okozni! Ne szorítsd le! Egy nagymellű lánynak sokkal jobban kell vigyáznia a melleire! És igenis: viseld büszkén!

Ha meg nem érdekelnek a tanácsok, akkor ne kérdezz!

2013. márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!