Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mire kell vigyázni a ricinusol...

Batman32 kérdése:

Mire kell vigyázni a ricinusolajjal?

Figyelt kérdés
A szempillámra szeretném használni az olajat, olvastam, hogy már 1-1,5 után is látható az eredmény. Talán idióta kérdésnek tűnik, de ha belekerül a szemembe, nem csíp? Gondolom semmi baja sem lesz tőle, de ezt jó lenne tudni.

2013. márc. 31. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
egy kifogyott szempillaspirál keféjével kend fel, vagy lehet is ilyen kefét kapni drogériában ppár 100 Ft-ért. Igy nem fog belemenni és mindenképp este kend be lefekvés elött. Milyen 1-1,5 után látható az eredmény?
2013. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jajj nehogy egész estére felkend, húgom próbálta ezt, de reggelre duplájára dagadtak a szemei. Orvoshoz rángattam el, az is mondta hogy ilyen hülyeséget még életében nem hallott, a ricinus olajat nem szabad se szempillákra, se hajra kenni, max elszínezi azt, de más hatása nincs.
2013. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nagyon nem igaz amit irsz. A hugod alergiás rá, ez előfordul. De aki nem az annak angyon ahtásos. Én több mint fél éve használom, iagz nem napi szinten. A hajam is sokkal szebb erősebb azóta és a pilláim is vastagodtak valamennyire, de a ritkulás megállt mindenképp. Egyébként kozmetikus vagyok és sok vendégem alkalmazza és senkinek nincs vele gondja. Van akinek változtat a haja szinén söt van akinek állitólag hullik is tőle, másnak meg nagyon hatásos. én több pozitiv tapasztalatot látok mint negativot, pedig tényleg sok embert ismerek aki próbálta, dehát nem vagyunk egyformák. Attól hogy valakinek hatásos valami még nem biztos hogy másnak is az lesz.
2013. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nyuffy ***** válasza:
én is használom pillákra is néha belement a szemembe bekönnyeztem de nem csípett egyáltalán:-)
2013. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, az 1-1,5 után lehagytam egy szót... 1-1,5 hét
2013. ápr. 1. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!