Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Miért vagyok ilyen szerencsétlen alkat? A köldököm alatt hatalmas a hájas hasam, de máshol meg vékony vagyok. Meg mellem sincs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 13:12
 1/9 anonim válasza:
a melled majd megfog nőni. a hasadról a zsírt különböző hasizom gyakorlatokkal eltüntetheted.pl.felülések, lábemelések.
2013. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, mint te. Csinálj felüléseket, és hetente 2-3x tekercseld be magad a problémás testrészen, de persze előtte kend be paprika krémmel vagy olajjal.
2013. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. ápr. 3. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én ezeket a gyakorlatokat szeretem:

http://www.youtube.com/watch?v=DI17G5whYsM

2013. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tekercselés , úristen :D

Bármilyen sportot, ha rendszeresen csinálsz, ez változni fog.

Ha biciklizni szeretsz spinning pl, de jó az aerobic, vagy a kondi. Erősítheted, és arányosíthatod a testképed.

Nem értem, hogy aki soha nem sportol, miért csodálkozik,hogy "szerencsétlen" az alkata. Mitől lenne nem az?

2013. ápr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: tehát szerinted a kozmetikai kezelések mind-mind hülyeségek és nem jó semmire?
2013. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

valamire biztos jók, pl hogy könnyebb legyen a pénztárcád.

amúgy milyen kozmetikai kezelésre gondolsz?

Mert kozmetikushoz járok én is, két havonta.

De rengeteg kozmetikai kezelés van, ami nagyon "menő" de nem jó semmire.

ahelyett, hogy betekercselve feszel egy órát, sportolsz inkább egy órát, és máris teszel valamit magadért.

Aki lusta az persze feküdhet tekercsben is, de ne csodálkozzon, ha hájas marad.

2013. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem arról beszélek, hogy az helyettesíti a tornát meg a helyes táplálkozást. Nem véletlenül van annyi testkezelés, amik kifejezetten arra valók, hogy a TORNA MELLETT javítsák a bőr szerkezetét, állapotát, és segítsék a zsírbontást. És nem mondtam azt sem, hogy tekercselésnél csak feküdnie kell, sokan vannak, akik akkor is tornáznak, így fokozzák a hatást.
2013. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát, ez mondjuk ízlés dolga, én nem hiszek a tekercselésben pl... ha logikusan belegondolok, nem hiszem, hogy javít bármit, mert a zsírszövetek mélyebben vannak, ahhoz nem fér hozzá semmi, ami kinntről érkezik, az tutifix.

De rengeteg krémet eladnak, mert sok nő reménykedik benne, hogy ezzel a csodaszerrel jobban nézhet ki, stb...

Holott nem. Egyébként nemhiszem újdonság, hogy minden hülyeséget igyekeznek hasznos dologként feltüntetni, igazolni hogy úgy működik, ahogy azt ők mondják a pénzbevétel érdekében? Aki buta, az pedig meg is veszi a sok sza*t már elnézést.

2013. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!