Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon zavar a hatalmas...

Nagyon zavar a hatalmas izzadságolt a pólómon. Mit tehetnék? Van valami szer izzadás ellen?

Figyelt kérdés

Dezodorok nem használnak nekem. E miatt mindig gátlásos vagyok.

Van valami szer izzadás ellen, vagy valami házi praktika?


2012. máj. 1. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én heti egyszer ezzel ecsetelem a hónaljamat és egyáltalán nem izzadok :) Eleinte viszketett tőle a hónaljam, de aztán elmúlt.. szerintem egy próbát megér :) Egy jó tanács: szőrtelenítés után legalább 1 napot várj a felvitelével, mert irtózatosan tud olyankor csípni!

2012. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden gyógyszertárban lehet kapni? Külföldön is?
2012. máj. 1. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Igenigen. Én is ezt használtam, az elején tényleg jól hatott. De amikor már sokszor használtam akkor mindig miután bekentem nagyon csípett és viszketett, meg nem is ért már semmit. De nemtudom miért
2012. máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam egy pár helyen hogy ez káros. Ti mit gondoltok?
2012. máj. 2. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Remelem nem baj, hogy egy evvel kesobbi valaszt kapsz.


En azt szoktam csinalni hogy szunetben (suli, de munkaban is meg tudnad csinalni) kimegyek a mosdoba es megtorlom. Vihetsz magaddal nedves torlokendot, utana hasznalhatsz dezodort ujra.


Ha csak nyaron izzadsz az meg szerintem nem ciki.


Hordhatsz magaddal tobb bo pulcsit is, es ha erzed hogy kezdessz izzadni akkor vedd fel oket, es nem fog latszani, meg a bo pulcsi nem tud "atazni".

2013. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!