Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Külsőleg, belsőleg mit gondolt...

Külsőleg, belsőleg mit gondoltok rólam 1. ránézésre? 13/L (képek)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2013. ápr. 5. 18:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem szép lány vagy, és kedves az arcod:) De nem értem minek piercing 13 évesen és úgy látom, hogy a hajad is festve van!? Szerintem ez is fölösleges..de egyébként jól áll, csak én biztos nem festettem volna a hajam 13 évesen:)
2013. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
68%
Olyan átlag tinilány vagy... szép az arcod, de ha túl sok szempillaspirált teszel fel akkor összeragadnak a pilláid és az marha csúnya. Mint a 2. képen. Azon még az tűnik fel hogy mintha gondok lennének a hajaddal is, vasalod talán? 3. képen meg festve van? Elég fura a színe, nem is igazán illik hozzád. Az első képen szép a hajszíned, az jól áll.
2013. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
63%

2.kép,füvezős 13 éves kislány.

Amúgy aranyos,helyes.

2013. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
0%

Aranyos vagy, jó a hajad, bár festett.

Belsőleg nem tudom mit gondoljak, egy cuki lány lehetsz, aki azért szeret néha bulizni és hülyéskedni.


Jól látom, hogy szolnoki vagy?:D

2013. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
21%
Ja, és még annyit, hogy a barna, egyenes haj, ami a második képen van sokkal jobban tetszik, mint a vöröses.
2013. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
tucat tini a pózrekedős fajtából
2013. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem szép arcod van és jól áll a hajszín is, nem természet ellenes, és én is egyszer befestettem 13-14 évesen anno, úgyh nem foglak elítélni emiatt, mert igényesen van megcsinálva, nem olyan undorítón, mint némelyeknek. Viszont a sminkedre vigyázz, mert a pilláid eléggé össze vannak ragadva és szerintem az nagyon ronda. Inkább költs kicsit többet egy normális szempilla spirállra vagy csak egy-max két rétegben tedd fel... :)
2013. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
átlagosan szép lány vagy,viszont túl sok a smink,lehetnél természetesebb is.belsőre kedves, aranyosnak gondollak.
2013. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen már fested a hajad? Uram atyám...
2013. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez a természetes mosolyod?:D Vagy csak pózoltál?:D
2013. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!