Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Külsőleg, belsőleg mit gondolt...

Külsőleg, belsőleg mit gondoltok rólam 1. ránézésre? 13/L (képek)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2013. ápr. 5. 18:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
2013. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindig olyan arcot vágsz mint a képeken mintha szarba szagoltál volna? Nagyon gáz
2013. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nagyon szép vagy, a hajad is tetszik, meg a harmadik képen lévő hajszín is :) (idősebbnek gondoltalak volna azért) 18/L
2013. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
64%

Ne forgasd ki a szavaimat. Ráncolja a homlokát nyugodtan HA mimikát használ egy beszélgetésnél pl...De egy fénykép elkészítéséhez mi a francnak ráncolja ? Csak csúnyább lesz tőle a képen, nem pedig szebb és menőbb...


"megnézném azt az egészséges hajat"

Most erre mit mondjak? Tényleg egészséges ha hiszed ha nem, de akkor ne hidd el, tudok majd aludni az éjjel ;)

2013. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, miért jó 13 évesen elkezdi ezeket a nagy hajfestéseket, sminkeléseket, meg hülye pofavágásokat. Ennyire nem számít az egyediséged? Nem értem... csak szólni szeretnék, hogy 18-19 éves korodra nagyon kiélt leszel, főleg a fiúk szemében, ha így folytatod. Persze, mindenki így kezdi 13 évesen, ez egyértelmű. Hajfestés, smink... aztán jön a facebook-os mellkirakós képek, szoli, póthaj, még több smink, ribis ruhák/cuccok, meg a GYIK-ra a kérdések, 14 évesen, hogy terhes vagy-e. Hidd el, nem rosszindulatból, de tapasztalatból írom. Az én osztálytársaim,ismerőseim is így kezdték 12-13 évesen, és 17-18 éves korukra iszonyat kiéltek lettek, egy rendes, normális, értelmes fiú sem kívánja őket, mint barátnőt, mert egyszerűen nincs gusztusuk hozzá.
2013. ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

Azért ez nagyon nem így van.. Hogy így kezdődik : hajfestét, smink. Én is így "kezdtem" de soha nem voltam ilyen kis pózerkedős, mindig is utáltam az ilyet....Szóval nem, NEM így kezdődik.

Úgy kezdődik, hogy valaki alapból vevő erre, tökmindegy festi-e vagy sminkeli-e magát.

2013. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
93%
pózolós flegmafejű tucattini.
2013. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

aranyos vagy, csak ne vágj fényképezéskor flegma pofákat. :)

és az első képen szebb a hajszined mint a harmadikon.

2013. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%

Belsőleg mit lehetne gondolni? Semmit.

Külsőleg viszont nagyon szép lány vagy ;)

2013. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Várj.. jól látom, hogy orrpc-d van? Jesus.. -_-

Azt gondolom rólad, hogy legtöbbet vízszintesben vagy, fektetett k*rva, ropogósra vasalt, és vörösre mázolt hajjal.

Túl van vakolva a fejed, mint a szomszéd háza, miután átfestették sötétkékről fehérre. Kissé átütött a szín, ezért még 7 réteget fölvittek. Szánalom. Kevesebb műmosoly, hajvasalás, bájolgás, illegés-billegés a kiszuperált telefonoddal, és máris érsz valamit. ;)

Az összeragadt szempilla ocsmány, igénytelen, összecsapott munka. Ha már sminkelsz is 13 évesen, akkor azt is csináld jól! Bár, ha jól látom, mostanában ez tetszik a fiúknak..

Ez csak egy vélemény.;)

L/20

2013. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!